Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes...

Lehetséges, hogy terhes vagyok vagy ez csak menstruáció?

Figyelt kérdés

Múlt vasárnap először együtt voltam a barátommal,nem védekeztünk,de nem sokáig tartott,5-10perc,gyorsan elment,nem élvezett belém. A menstruűciómnak utánna 1-2-3 napra rá kellett volna,hogy megjöjjön.Tegnap este a bugyimon pár barnás foltott láttam,tettem betétet,de azon meg semmi.Ma reggel szintén semmi.

Lehetséges hogy meg fog jönni,vagy beágyazódott a magzat?



2016. szept. 4. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Igen, lehetsz terhes, hisz védekezés nélkül voltál együtt a barátoddal.

De lehet szerencséd volt és meg fog jönni a vérzésed.

Együttlétet követően jó 2 héttel csinálj terhességi tesztet! És ha még nem akarsz gyereket, akkor ideje védekezni!

2016. szept. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Ezt mi nem tudhatjuk. Időben reális, hogy egy héttel később ez beágyazódás legyen. Ha nem jön meg még 4-5 napig, csinálj egy tesztet.

Nem ijesztgetni akarlak, de nekem két terhesség kezdődött úgy, hogy a vérzés napján pár csepp vér, de csak beágyazódás volt. Utána sem jött meg, és pár nap késés után lett a teszt pozitív.

De addig reménykedjünk, hogy neked pár nap és megjön. :(

2016. szept. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
1 nem védekeztél szóval lehetsz terhes. 2 12. Hét után beszélünk magzatról addig csak embrió
2016. szept. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Védekezni kellene, de peteérés normál esetben ciklus közepén van, tehát a menzeszed előtt 1 nappal nem valószínű, hogy teherbe eshettél volna, főleg úgy, hogy ki is vette. Mondjuk csinálhatnál egy tesztet,már kimutatná, ha terhes vagy. Szerintem csak meg fog jönni.
2016. szept. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja bocs, nem mutatná ki a teszt, elnéztem 1 héttel, aktus után 2 héttel tudja kimutatni nagyjából.
2016. szept. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!