Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Talán csak túlságosan ráparázo...

Talán csak túlságosan ráparázok? Nem szeretnék babát.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma hétfő van és már két napja késik a havim.A párommal utoljára múlthét csütörtökön voltunk együtt,de mindig védekezünk gumival.Fogamzásgátlót nem szedek.

Múlthéten több nap is éreztem,hogy szúrkál a méhem kicsit,és kedden volt egy kis barna folyásom is.

Mennyi esély van a terhességre? Vagy csak rágörcsölök? Nem szeretnék babát,18 éves vagyok,korai lenne még.

Köszi a válaszokat!



2016. aug. 22. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Esély mindig van, ha szexeltél előtte, mert 100%-os védekezés nincs.

Ha két napja késik, vegyetek egy érzékeny tesztet, és kiderül, hogy van-e értelme parázni miatta.

Sok esetben azért is jó, mert látod, hogy nem vagy terhes, megnyugszol, és ilyenkor általában reggelre meg is jön. :)

2016. aug. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha rendeltetés szerűen használtátok a gumit akkor nem hiszem hogy terhes vagy. A nőgyógyászom azt mondta hogy 1-2 hét csúszás még belefér. Szóval nyugi.
2016. aug. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha rendben volt a védekezés, tehát időben felkerült a gumi és nem szakadt el, akkor más miatt késik a menstruáció. Akkor én nem aggódnék a helyedben.
2016. aug. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az előző hónapokban mindig inkább pár nappal előbb jött meg,ezért fura most,hogy késik.Bár lehet egy kis felfázás vagy valami.Csak azért megfordul a fejembe,mégha védekezünk is minden alkalommal,mert ki tudja...:) Megpróbálok nem stresszelni.Köszi a válaszokat! :)
2016. aug. 22. 11:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Azért írtam, hogy csinálj egy tesztet, mert minél idegesebb vagy, annál többet tud késni.

Látod, hogy negatív, nem vagy terhes, megnyugszol, és rá másnapra meg is jön. (Nekem legalább is mindig így volt, bármi próbálkoztunk a babával. Annyira akartam, hogy ne jöjjön meg, hogy nem is jött. Aztán csináltam tesztet, belenyugodtam, hogy nem vagyok terhes, reggelre jött a mikulás. :)

2016. aug. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!