Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem jott meg a megvonasos...

Nem jott meg a megvonasos verzes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Symicia fogamzasgatlo tablettat szedek 2 honapja. Multhet szerdan vettem be az utolso szemet a levelbol. (Ma hetfo van.) Mult honapban a 4. megvonasos napon megjott. De ebben a honapban meg 5. napon sem. Csinaltam ma egy Expect tesztet ami negativ lett. A gyogyszert rendesen szedtem altalaban maximum 20 percet kestem a pontos idoponttol.. Ketszer vettem be kesobb, egyszer 1 oraval, egyszer pedig 4 oraval kesobb. A honapban szedtem antibiotikumot is, de amig szedtem es utana meg egy hetig ovszert is hasznaltunk. Miert nem jon meg? Lehet hogy terhes vagyok?
2016. szept. 5. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes, jól szedted teljesen. Nekem se mindig ugyan azon a napon jön meg a szünetben, még megjöhet simán.
2016. szept. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt epp ma este jott meg :)
2016. szept. 5. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!