Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség vagy mégsem?

Terhesség vagy mégsem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy aki már várt babát, milyen hamar érezte meg és mik voltak az első tünetek, milyen sorrendben, mikor jelentkeztek? Volt aki negatívat tesztelt, mégis később kiderült, hogy van valaki a pocakban?

Nálam jelenleg az összes tünet megvan... elsőként kimaradt a megvonásos vérzésem( tablettát szedek) aztán szinte azonnal az alhasam kezdett szurkálni, és a derekam valamint a fejem fájt sokat. Már ekkor csináltam egy terhességi tesztet, ami negatív lett. A tünetek változatlanul megmaradtak és csatlakozott még a fáradtság és az émelygés is. Ekkor csináltam egy újabb tesztet ( 1 héttel később az előzőhöz képest) az is negatív lett... Úgy gondoltam, hogy így már biztosan nem lehetek terhes, nem is foglalkoztam többet vele. Aztán most hét elején újabb két hét elteltével a tejmirigyeim nagyon bedurrantak... a mellem 5!!! cm-t (86-91) nőtt 1 hét alatt, illetve ma megjelent a bimbóudvarom külső ívén egy sötétebb, barnás gyűrű. Viszont teszteltem megint ( igaz nap közben, holnap reggel is csinálok egyet) és újra negatív lett. Szerintetek lehetséges mégis hogy baba van a dologban? Ha nem, akkor mégis mi bajom lehet?

24



2016. jan. 20. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el orvoshoz ő biztosat mond, mi is csak találgatni tudunk de semmi nem lehetetlen annyi minden meg történik :) Személy szerint én is voltam már így de 48 napra meg jött, úgy hogy csak kimaradt egy ciklus. Doki szerint semmi különösebb ok nélkül megtörtenhet ilyen. Pedig én is bíztam abban h baba, csak nem akarja mutatni magat. Nekem nem volt szerencsém:( de neked hátha:)
2016. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehetséges. Nekem mielőtt megjönne mindig fájnak a melleim 1 hétig, de semmi más. Na mármost mikor már 2 hete nem múlt el a mellfájás és volt, hogy ordítani tudtam volna, ha csak a melltartó hozzámér, és a vérzés meg sehol, csináltam egy tesztet. Negatív lett. Ez ment még 2 hétig, bár a mellfájdalom egyre jobban enyhült. Aztán az 5. héten halvány pozi lett, majd 2 nap múlva erősebb. Mikor az orvos megvizsgált pár nap múlva akkor már 6-7 hetesnek mondta a terhességet. Nem tudta megmondani miért nem mutatta ki a teszt olyan sokáig, végül is 2-3 naponta teszteltem, mégis csak sokára lett nyoma.


Szerintem ne csüggedj.

2016. jan. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A terhesség elején nem nő a mell ennyit és a bibóudvarnak sem lesz semmi elváltozása. A fáradság sem rögtön jelentkezik. Szerintem nem vagy terhes.
2016. jan. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Holnap jön még egy teszt, ha az is negatív akkor a következő vérzésig nem tesztelek, ha az is kimarad, irány a nőgyógyász. De tényleg nem értem mitől van ez az "álterhesség"... kicsit megijeszt, hogy mi okozhat ilyen tüneteket, ha nincs baba.
2016. jan. 20. 22:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen vagy terhes. Voltak ilyenek velem még régebben, mikor vártam hogy baba van-e a dologban.

De nem volt. 2.hónapra jött össze a baba.

De úgy hogy nem volt tünetek menstruáció előtt teszteltem 2nappal csak mert jött egy érzés hogy most kell.

És tessék, 33hetes kismama vagyok :)

2016. jan. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én sem gondolnám, hogy terhessèg, ilyen tünetek nekem nem voltak.

Most vagyok 29 hetes, a melleim most kezdtek el telítődni, eddig csak annyi volt rajtuk a vàltozás, h barnàbb lett s bimbóudvar, de az is olyan 15 hetes kor körül kezdődött.

Nekem a tesztelés előtt szorulásom lett, mert lassul az anyagcsere, de más tünetem akkor mèg nem volt.

Aztán a 6. héttől megjött a sugárban hányás, úgy a 16. hétig.

2016. jan. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Teszteltél már?
2016. jan. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, ez is negatív lett. Szóval most már tényleg biztosra veszem, hogy nem vagyok terhes. Viszont valami okozza a tüneteket... remélem nem komoly, de mindenképp kivizsgáltatom magam.
2016. jan. 21. 19:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát sajnálom reméljük nem nagy a baj! E
2016. jan. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!