Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív LH-teszt és halvány...

Pozitív LH-teszt és halvány pozitív terhességi teszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A 10.dpo-n délutáni vizeletből mennyire vegyem komolyan a pozitív hcg tesztet? Sok helyen olvasom, hogy a hcg-teszt reagálhat az lh-ra. Azért csináltam terhességi tesztet, mert az ovum óta folyamatosan pozitívak az ovutesztjeim (mindkét vonal ugyanolyan erős) és kíváncsi voltam 😞



2016. szept. 6. 12:13
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

Képet tudsz felrakni?

Amúgy ha a reggeli ovutesztjeid erősek, az jelenthet valamit, de egy délutáni hcg is mutathat lh-t.

Nekem ilyen volt késés után az LH és HCG tesztem, ezt csak az érdekesség kedvéért mutatom, nem bizonyít semmit.

[link]

2016. szept. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
76%

Sok helyen olvasod,de ez egy baromság,nem is hiszem el hogy honnan veszik azt hogy a hcg teszt reagál az lh-ra!Már hogy reagálna mikor azt a hcg kimutatására fejlesztették ki?

Pozitiv a hcg teszted,a jóstesztelésben nem látok összefüggést.

Gratulálok,és biztos erősödni fog.

2016. szept. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
ja,bocs azt hittem te raktad ki a képet,nem figyeltem,a többi amit írtam azt tartom.
2016. szept. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Én valamelyik hcg teszt tájékozatón is olvastam, hogy téves pozitív lehet lh csúcskor, szerintem nem biztos, hogy hülyeség.

10 dpo-on már lehet pozitív :) mármint nem tévesen :) (és az lh teszt is reagál a hcg-re, itt erről van szó)

2016. szept. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Hozok majd képet.

A jóstesztelésben én sem hiszek/hittem, csak furcsa volt, hogy tíz napig állandóan pozitívak az ovutesztjeim, amiből akár arra is következtethetnék, hogy hormongondjaim vannak. Igazából pont a jóstesztelést akartam megcáfolni, hogy ne kezdjem el az analizálást a ciklusomat illetően, de erre az eredményre nem számítottam...

2016. szept. 6. 12:42
 6/36 A kérdező kommentje:
Csináltam még egyet, lehet, hülyeség volt, de arra voltam kíváncsi, hogy nem hibás-e az első teszt. A két tesztelés között kb egy óra telt el, gondoltam, magas lh-ra bármilyen koncentrációjú vizeletből reagál. Vagy igazam volt, vagy tényleg terhesség (élőben jól látható az alsón is a csík, igaz, jóval halványabban, mint a felsőn)
2016. szept. 6. 13:01
 7/36 A kérdező kommentje:
2016. szept. 6. 13:01
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem baba lesz. :)
2016. szept. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is lehet hogy valós eredményt mutat. Reggel csinálj egy hcg-t mindenképpen, az a biztos.

Halkan még ugyan, de gratulálok :)

2016. szept. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Nem merem beleélni magam. Ha a holnap reggeli is pozitiv harmadik típusú teszttel, elmegyek vérvételre, az lesz a tuti.

Köszönöm a válaszokat!

2016. szept. 6. 13:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!