Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus közepén 3-4 nap barnázá...

Ciklus közepén 3-4 nap barnázás normális?

Figyelt kérdés
Mar több hónapja ez van, hogy ciklus közepén elkezdek barnázni. Nem csak egy- két csepp, inkabb, mint egy nagyon gyenge mensi.
2016. szept. 7. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondhatnám normálisnak. Mivel ismétlődik, mindenképpen doki!
2016. szept. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Hormon problémára utal. Érdemes lenne megnézetni.
2016. szept. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Köztes vérzés, hormoningadozás miatt. Lehet ártalmatlan, de beszélj egy nőgyógyásszal, hogy egyértelmű legyen.
2016. szept. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagy ritkan normalis, ha rendszeres, akkor nem
2016. szept. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Voltam ma orvosnál, konkrétan le sem ültetett, nem, hogy megvizsgált volna, azt mondta ez normális, majd ha szülok elmúlik, vagy fogamzásgátlót kell szedni... Szerintem ez felháborító, most elmegyek egy magán orvoshoz is. Hihetetlen, hogy tízezreket kell fizetni, hogy legalabb vegighallgassak az embert..
2016. szept. 8. 08:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát rohadjon meg az ilyen orvos... :(( Sajnálom, hogy nem segített! :(
2016. szept. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ez volt, és a dokim azt mondta, hogy kis mennyiségben normális, de ha annyi, mint egy gyengébb menstruáció, akkor az már nem. Okozhatja C-vitamin és magnéziumhiány, vagy hogy a sárgatest hormon kevés. Nekem az 1000 mg-os C-vitamin plusz Magne B6 egy hónap alatt megoldotta.
2016. szept. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!