Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert megy olyan nehezen a...

Miert megy olyan nehezen a teherbe eses?

Figyelt kérdés
2016. szept. 8. 13:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
8 eve erdekelne engem is....
2016. szept. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mi 4 honapja probalkozunk...hiaba. Es egyre csokken a lelkesedesem
2016. szept. 8. 14:00
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

4 hónap semmi. Ha 1 évig nem jön össze úgy h rendszeresen éltek nemi életet, akkor irány az orvos! Addig ne stresszeld magad!

Nálunk első baba a 11. hónapban jött össze (már majdnem el akartam menni dokihoz), a második baba pedig az 5. hónapban.

2016. szept. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
4 hónap..? semmi okod az elkeseredésre..
2016. szept. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

4 hónap után ne temesd el magadat!

Egy éven belül, mások szerint fél éven belül "illik" összejönnie, és ha nem, akkor kell orvoshoz fordulni.


Lehet, hogy egyszerűen azért nem, mert nagyon rágörcsöltél az elmúlt hónapokban.

Ne várj csodát, összesen négy alkalomról van szó! Ha beleszámolod, hogy kb. 20% esély van, hogy ha peteéréskor szexeltek, pont sikerül, akkor is matematikailag az 5 hónap az átlagos.


Egyébként ha úgy érzed, nehezen megy, és akadálya van, akkor ne itt tegyél fel kérdést, hanem a nőgyógyásznál! Egy alapos ultrahang vizsgálattal meg tudja állapítani, hogy fizikai gát van-e, vagy bármi más anatómiai ok, és ha indokoltnak tartja, elküld pár vizsgálatra.


Legelső lépésként csináltassátok meg a párodnál a spermavizsgálatot! Fájdalommentes, azonnali választ ad, első kiderül minden probléma. Nem mindig a nőnél van a hiba!

Ha esetleg nála, akkor ihatsz te akármilyen tehát, meg szedhetsz bármit, pedig sokaknál az első ötlet ilyen esetben.

2016. szept. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
4 hónap és csökken a lelkesedésed. Akkor nem akartok még igazán babát.
2016. szept. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
nègy hònapja.. uhha... jajjajj...sztem meddo vagy! Janem! Inkabb az a fajta vagy, aki ha vmit akar , azt rogton akarja..ez nem igy megy. Ne porogj ra, mi mind a ketten egeszsegesek, fittek fiatalok vagyunk es 10hónapba tellett.. E vitamint szedtunk a hetedik hónaptòl. Meg ovusztszteltem 4×
2016. szept. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

4 hónap az még semmi

. Nekünk 10 hónap próbálkozás után sikerült a baba úgy hogy mind a ketten egészségesek vagyunk. 1-1,5 év sikertelen próbálkozás után elindítják a kivizsgálásokat... Azt mondják hogy egészséges pároknak 1-1,5 éven belül össze jön a baba.. Mellesleg minden hónapban max 20% esély van rá hogy sikerüljön.. Nem vagyunk egyformák valakinek hónapok esetleg évek kellenek mire sikerül valaki meg egyszer nem védekezik és rögtön terhes lesz... Ne adjátok fel. 23 hkm..

2016. szept. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az elso baba letathat akar 2 evig is nyugi
2016. szept. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

4hónap az még semmi!

Nálam amúgy is vannak nőgyógyászati problémák,de még így is kivártam az 1 évet az orvoshoz menetellel.A második babánál is kivártuk az 1 évet (orvosi javaslatra).A 3.nál volt az h amikor mondtam az orvosnak h gyereket szeretnénk megint akkor rögtön megkezdtük a kezelést.

2016. szept. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!