Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék tippeket kérni fiu...

Szeretnék tippeket kérni fiu babára. Bejott valami módszer valakinek?

Figyelt kérdés
2lányom van. Tudom az a lényeg,hogy egészséges legyen. De mégis megszeretném probálni.hátha osszejön. Ha meg nem jót nevetünk rajta....:-)

2016. szept. 8. 23:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14%
Most szted tényleg van erre módszer? :)
2016. szept. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%

Elvileg ha az ovu napján, vagy röviddel előtte vagytok együtt, akkor nagyobb az esély a fiúra. Persze ez sem 100%, csak több esélyt ad.

Ehhez mondjuk pontosan kellene tudni az ovuláció napját, és csak úgy legyetek együtt. Mert ha már előtte való napokban is ugyanúgy próbálkoztok, azzal a lányok esélyét ugyanúgy megadjátok, szóval úgy meg 50-50 lesz.

Nekünk egyébként bejött ez az elmélet, bár lehet a véletlen is, meg mi nem szándékosan csináltuk, csak úgy alakult. Az első babát nem terveztük, csak egyszeri nem védekezés volt, másnap reggel éreztem az ovut, fiú lett.

A másodiknál meg úgy alakult, hogy lebetegedés miatt csak 4-5 nappal ovulációt megelőzően tudtunk együtt lenni, nem is gondoltuk, hogy ebből egyáltalán összejön, de mégis, és kislány lett.

2016. szept. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%

Pont hogy nem kedves màsodik.


Ovu előtti napokban a làny az esélyes.

Ok: a làny spermiumok nehezek ezért lassúak, de mivel nincs pete ahova sietni kellene ìgy a gyors fiúk elpusztulnak a vàrakozàsban hiàba vannak ott előbb, hiszen nincs "mit" megtermékenyìteniük. Ott maradnak a lànyok mire kilökődik a petesejt és hopp csupa X verseng a bejutàsért. Persze előfordul egy-egy túlélő fiú.


Ovu utàni napokban fiúra van esély.

Ok: a fiú spermiumok kicsik és gyorsak, mire odaérnek màr ott van a petesejt ìgy először ők próbàlkoznak bejutni, ìgy csupa Y verseng. Persze itt egy idő utàn a làny spermiumok is odaérnek.


Ovu napjàn attól függ mikor van pontosan az ovu és az együtlét. De mivel percre pontosan az ovut nem tudod megmondani ìgy abszolút kétesélyes a dolog.


A módszer nem 100%, olyan nincs is, mondjuk azt hogy 60% hogy olyan nemű lesz.

A fiam ovu napjàn sikerült, a lànyom ovu előtt 2 nappal, most ovu napjàn voltunk együtt még nem tudjuk a nemét biztosra.

2016. szept. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%

Hát pedig pont hogy Te nem tudod jól.

Már ott kezdődik, hogy nincs olyan, hogy ovu utáni napokban. A Petesejt maximum 1 napig életképes. Maximum! De inkább csak 12-18 óra az esélyes a megtermékenyítésre.

Az Y-os "fickók" gyorsabbak, viszont hamarább pusztulnak. Az X-esek meg lassabbak, de tovább életképesek. Pont ezért van az, hogyha ovu idején, vagy röviddel előtte van az együttlét, akkor mikor a petesejt kilökődik még inkább csak Y-os hímivarsejtek vannak jelen.

Ha meg 2-3 nappal ovu előtt van az együttlét, akkor a petesejt kilökődésekor már főleg X-esek várakoznak, mert már ők is felértek, az Y-osok meg már hanyatlanak.

És mivel mint írtam elég rövidke idő áll rendelkezésre a petesejt megtermékenyülésre, célszerű inkább előtte próbálkozni, és nem utána. Esetleg aznap. Valamint az esetek többségében az ovuláció a hajnali órákban történik.

2016. szept. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
Végül is nagyrészt ugyan azt írtuk, csak annyi, hogy nem ovu utáni napokban, hanem az ovu napján, vagy pár órával előtte kell együtt lenni.
2016. szept. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Igen.

De azért ìrtam ovu utàni napokat,mert az emberek 99%- a nem tudja mikor volt pontosan.

Én úgy tudom 24 óràn keresztül termékenyìthető meg a petesejt.

Még aki érzi az ovu fàjdalmat az sem feltétlenül a kilökődést érzi. Baràtnőmnek volt uh-s kìsérése,hogy mikor reped meg 2 nappal a fàjdalom utàn volt ovuja. Ez is érdekes. De emiatt pl akkor mondhatjuk hogy ovu utàni napok, hiszen évekig hitte hogy neki akkor van amikor fàj.


Én meg sosem éreztem, egyszer voltam dokinàl aki akkor mondta hogy most volt, és pont a 14. napon, a 28 napos ciklusból.

2016. szept. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%

A legújabb kutatàsok szerint pedig nem is a férfi a "felelős" a baba neméért.

Azt fedezték fel, hogy mind az "X" mind az "Y" spermiumokon van egy jelölő anyag(talàn fehérje ha jól emlékszem) ami alapjàn a női hüvely termelhet ellenanyagot ìgy kiiktatva egyik vagy màsik spermium csoportot. Azt nem tudjàk hogy miért, de ez van.

2016. szept. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Génsebészet. :D
2016. szept. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
15%
A Jurassic Parkban meg azt mondták meg, hogy minden gerinces embrió nőstényként (esetünkben: lányként) kezdi az életét, és később épülhet bele egy olyan hormon, amitől hímmé fejlődik. Úgyhogy hajrá. :D
2016. szept. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%
Csak megjöttek a lepontozó trollok...
2016. szept. 9. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!