Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék tippeket kérni fiu...

Szeretnék tippeket kérni fiu babára. Bejott valami módszer valakinek?

Figyelt kérdés
2lányom van. Tudom az a lényeg,hogy egészséges legyen. De mégis megszeretném probálni.hátha osszejön. Ha meg nem jót nevetünk rajta....:-)

2016. szept. 8. 23:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
36%

Ovuláció napjától számitott 2, 3 nap. Max. Előtte kislány esélyesebb. A fiúk gyorsabbak viszont rosszabbul birják a savas közeget. A lányok lassabbak de jobban birják a savas közeget.

Hajrá! Nekünk igy lett fiú! :) Ovu napjától.

De a ciklus.hu jól megmutatja mikor esélyesebb a fiú. Én azt használom.

2016. szept. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

[link]


Utolsó vagyok. Igy mutatja nekem a fiú lány esélyeket.

2016. szept. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Nincsenek ilyen praktikak.
2016. szept. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igazából ez a férfin múlik... A y kromoszómáju spermium gyors de gyengébb a X pedig lassú de életképesebb.. Azt mondják hogy peteéréskor vagy utána ha együtt vagytok esélyesebb a fiú.. De több ismerősöm van akik ovu után lettek terhesek és lányuk lett.. Szóval valódi módszer nincs rá..
2016. szept. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Szerintem egészen esélyes fiura az ovu napján vagy az utáni napon egyutt lenni. A két lányom ovu elott fogant. Van hőmerőzés,ovu teszt,ciklus.hu ugyhogy majd elvállik mit ad nekünk a sors. Egy probát megér ha a testünket kövessük. Ez a hőmérözés nagyon sok mindent elárul. Csak még arra lennék kiváncsi ha a hőmérőn a legalacsonyabb hőfok után másnap van ovu? Mert én az erős fájdalmat akkor éreztem. De a teszt meg aznapra mutatta amikor a legealacsonyabban volt. Másnap a teszt már halvány volt.
2016. szept. 9. 10:28
 16/16 anonim ***** válasza:

Az lh teszt első negatív napján van ovu. Jól érezted! :)

Mi is ebben vagyunk szintén fiút szeretnénk, nagy a nőuralom a családban. Még nem tudom a nemét, 14 hetes a mérete alapján, a doki szerint 70%, hogy fiú.

Drukkolok

2016. szept. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!