Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikrült valakinek úgy a...

Sikrült valakinek úgy a terhesség h hónapokig nem volt menszesze?

Figyelt kérdés
5 hónapja nem jött meg a mensim, most járok kivizsgálásra h mi lehet a baj, mondtam az orvosnak is h nagyon stresszes időszakon mentem keresztűl , azt mondta h ez is lehet baj, de majd a vizsgálatokbó kiderül.De van itt valaki akinek nem volt több hónapig mensie és időközben mégis terhes lett?
2016. szept. 9. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek sikerült teljesen rendszertelen menzesz mellett, éppen akkor összejött neki egy peteérés, pedig a doki azt állította, hogy neki az nincs is pcos miatt. De nem akarlak feleslegesen biztatni, rendes menstruáció kellene ahhoz, hogy összejöjjön, vagy legalábbis ez lenne az ideális.
2016. szept. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A rendszertelen menstruáció mellett igen, én élő példa vagyok rá. Viszont ennyi ideig kimaradó mellett.. hát nem tudom.
2016. szept. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon félek mi lehet, csinált uh és 8-9 mm a nyálkahártya és mégsem jön meg.Terhes nem vagyok a tesztek is ezt bizonyítják.Hát nem tudom mi lesz így.
2016. szept. 9. 09:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Előfordul ha épp ledz egy pé vèletlenül. Valószí űleg hormonproblèmád van. Keress egy jó endokrinológust.
2016. szept. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem évente egyszer ha volt menszeszem, az már jó év volt. Első alkalommal sikerült a baba. Nagyon eltaláltuk. A kistesó viszont lassan egy éve nem sikerül. Tuti, hogy van valami bajom, de eddig még nem találták pedig rengeteg orvosnál voltam.
2016. szept. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En az ossze-vissza menzeszem, miatt aggódtam.(néha 20napos ciklus nèha 42)

Aztan az orvos azt mondta, h az nem gond csak legyen menzesz. Ajanlotta h szedjek napi 2 E vitamint meg egyszer kaptam norcolutot. Utana elkezdett rendezodni es sikerult

2016. szept. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4 hónapig nem volt meg aztán megjött márciusban. Április kimaradt. Májusában pozitív lett a teszt. 23 hkm
2016. szept. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!