Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztett terhesség. Hogy...

Veszélyeztett terhesség. Hogy lehet bírni a hónapokig tartó fekvést?

Figyelt kérdés
21 hetesn lettem veszélyeztett terhes, ugyanis, félő, hogy kinyílik a méhszájam a doki szerint, minden sokkal lejjebb van mint kellene lennie, így nagyobb a nyomás. Szigorú fekvés van előírva, be is tartom amennyire, tudom, már ha nem kell orvoshoz menni, de már érzem, hogy kezdek legyengülni. Hogyan fogom bírni a szülést és az utána következő dolgokat ha ennyire legyengülök, a 4 hónapig tartó fekvéstől? Még a terhes torna is ki van zárva...Aki ilyen helyzetben volt mennyi idő után kapott új erőre?
2013. máj. 7. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:

a terhes tornát zárják ki először kb., én is veszélyeztetett vagyok, de nem kell feküdnöm, viszont torna ki van csukva!

szerintem még változhat az állapotod, akkor nem kell végig feküdnöd, ha meg igen, sajnos nem tudsz mit tenni, mint betartani, amit mondanak:( szellőztess sokat, hogy friss levegőhöz juss, és próbáld magad lekötni valamivel, ami az agyad megtornáztatja, az is fontos, ott se "tunyulj" el. esetleg kérdezd meg az orvost, mi lesz így még 4 hónapig?

2013. máj. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bár nekem nem az utolsó 4 hónapot kellet végigfeküdnöm, hanem az első 3at, de én tökre eltunyultam tőle!Már kis lépcsőtől is kifulladtam utána!A farcsontom már fájt a sok fekvéstől, de megérte!!14. héttől felkelhettem már, 1-2 hét alatt helyrerázódtam!Szerintem a szüléshez nincs köze h fekszel!Akkor az embert olyan erők szállják meg amit te sem gondolsz magadról!

21hkm

2013. máj. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 24-28 hetesen feküdtem egy hónapot, utána edzettem magam, persze csak módjával, h legalább sétálni képes legyek.
2013. máj. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az első három hónapban voltam fekvésre ítélve. Úgy birtam ki hogy a babára gondoltam. Ez adod erőt. Amúgy egy örök mozgó vagyok.
2013. máj. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!