Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első próbálkozós hónapunk...

Első próbálkozós hónapunk volt, de nem lettem terhes 27-napra jött meg ezek szerint a 13 napon volt ovu mi 12-nap este voltunk eggyütt. Mi lehetett a baj?

Figyelt kérdés
2016. szept. 10. 07:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi az ég világon!


És az sem biztos,hogy akkor volt a peteérés.

2016. szept. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó mondta neked, hogy azonnal teherbe fogsz esni, ahogy elkezdtek próbálkozni?
2016. szept. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó, hanem ki. Ki mondta neked, így akartam
2016. szept. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne! Lehet,hogy semmi, de lehet, hogy valami. Ez majd csak több hónap után derül ki. Illetve akkor érdemes csak mondjuk orvoshoz menni.
2016. szept. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmibaj nincs... miert? :D

Es az se biztos h akkor volt ovud. Nekem a vissza szamolos modszer nem valik pl be.

Mindig 19.nap az ovu 29.napos a ciklusom

2016. szept. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs, tok normalis, hogy nem estel teherbe es az is normalis lesz, ha negy honap mulva sem fogsz. Attol, hogy valakinek elsore sikerul, nem jelenti azt, hogy ez igy termeszetes. Ha mar egy eve nem jon ossze a baba, akkor ird ki ujra a kerdest!
2016. szept. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

25 napos a ciklusom, igyekeztünk mindig a 10. nap körül együtt lenni - néhány hónapig nem lett baba. Végül 1. babám akkor fogant, mikor csak a 7. nap után voltunk együtt utoljára. A második babám az 5. napon (utána elutazott a férjem), a harmadik pedig a 15. napon fogant (akkor naptár módszerrel "védekeztünk" az előző tapasztalatok alapján.)

A lényeg, hogy attól hogy 27 napos a ciklusod, nem biztos hogy a 13. napon van az ovud. De ha ovukor vagytok mindig együtt, akkor is általában néhány hónap kell a teherbeeséshez, de az egy év is még teljesen normális.

2016. szept. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 88Móni88 ***** válasza:
100%

Tételezzük fel h valóban akkor volt ovud (bár mint ahogy előttem is írták ez nem törvényszerű) és jókor bújtatok össze, akkor is CSAK 20% az esélye hogy létrejön a Nagy Találkozás.

Nekem 28 napos ciklusnál a 20. Nap után fogant a bébink.

2016. szept. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Te leszel a tesztelgetok mintapeldaja...
2016. szept. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem 28 napos ciklusnál bő egy héttel előbb fogant a baba, azaz közvetlenül a mensi után.

Biztos, mert már az első uh-n nagyobb volt egy héttel, és ez azóta is így van.

Ne kezdd ezt el már az első hónapban, a saját érdekedben kérlek! A legjobb, ha viszonylag gyakran vagytok együtt, akkor mindegy, mikor van ovu.

Drukkolok, de sokkal lazábban állj ehhez hozzá.

2016. szept. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!