Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességi teszten ha...

A terhességi teszten ha halványan jelenik meg a második csík, akkor biztos hogy kismama vagyok?

Figyelt kérdés
Csináltam ma reggel tesztet (HCG line) és a kontrol csík erősen látszódott, viszont a második csík alig, nagyon halványan. Ugye ez már babát jelent (nagyon szeretnénk babát, nagyon várjuk már)? A teszt elvégzése után 2 perccel jelent csak meg. Elvileg most vasárnap nem kellene megjönni, de egy hete fáj az alhasam, pár napja szédülők és tegnap hánytam is. Tudom az a biztos, hogy ha jövőhéten csinálok tesztet, meg ha nem jön a mestruáció, de már alig bírom a napokat kivárni.
2008. okt. 2. 07:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnék elsőként GRATULÁLNI!

A pozitív az pozitív!!!!

2008. okt. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszadó vagyok:

Én szombaton tesztelek.Neked mikor volt meg utoljára és mikor lehetett a péd?

Úgy örülök,hogy neked összejött!!!!

2008. okt. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok. Velem is igy volt.
2008. okt. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon aranyos vagy, köszönöm szépen:-) Szept.4-én volt az előző menstruációm. Szept. 20-21-én volt a peteérésem. És most vasárnap nem kellene megjönnie (31 naposak a ciklusaim). Év elején már volt egy terhességem, sajnos elment a baba:-(((( és akkor a mestruációm 6 napott késett és akkor sem lett pozítiv a teszt... azért olyan hihetetlen, hogy most ott a csík:-)))... alig akarom elhinni. És nálad hogy vannak a napok? Írjál:-)
2008. okt. 2. 08:12
 5/17 A kérdező kommentje:
A második válasz adónak: Én is gratulálok Neked:-) Akkor van ilyen, hogy még nem is kellett megjönni és már is pozítiv a teszt?
2008. okt. 2. 08:18
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Első válaszadó vagyok:

Nekem szeptember 1-én volt az utolsó mensim. És szeptember 21v.22-én volt a pém!

Hát én csak szombaton tesztelek a férjemmel,remélem meg tudom lepni én is.

Neked vannak tüneteid?Folyásod?

2008. okt. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

2. válaszoló vagyok:

Még pár nap volt a mensiig, de már éreztem, hogy valami más. Vettem ClearBlau tesztet, és halványan már ott volt. Másnap még eggyet a biztonság kedvéért, és az is+. Boldog babavárást!!

2008. okt. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon szorítok Nektek:-) Én csak a türelmetlenségem miatt teszteltem. Több mint egy hete alhasi fájdalmaim vannak, sokszor szédülök, állandóan ennék és az elmúlt két napban sírtam a semmin is. Sőt tegnap egyik percről a másikra olyan hányinger jött rám... végül hánytam is. Megőrültem, olyan intenzíven éreztem a szagokat. A derekam is fájni szokott. Egyedül a mellenem nem érzek semmi változást (feszülést, fájdalmat, növekedést). Írjál a fejleményekről:-)
2008. okt. 2. 08:34
 9/17 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló, Kismama:-) Jaj nagyon megnyugtató, hogy ezt írtad, hogy Neked is a nem várt mestruáció előtt már pozítiv a teszt, akkor még is van ilyen:-) Boldog babavásárt Nektek is, sok egészséget:-) Ja még annyit, hogy Neked milyen tüneteid vannak?
2008. okt. 2. 08:36
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én is csatlakoznék hozzátok. Legalábbis reméljük:) én szept 5-ei vagyok szóval majd hétvégén jöhet a teszt. Szerinttetek HCG tesz jó? ismeritek?

Gratulálok mindenkinek, vigyázzatok magatokra!

2008. okt. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!