Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes 16 évesen?

Lehetek terhes 16 évesen?

Figyelt kérdés
A barátommal szept.27-én voltunk együtt és kiszakadt a gumi a menstruációm azóta nem jött meg.Vannak tüneteim a terhességre pl:émelygés,hányinger,sok vizelet.kaptam 72órás gyógyszert de szerintem nem használt mert akkor 1-2 napon belül megkellett volna jönnie a menstruációmnak de nem jött.
2008. okt. 2. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
5 napos terhesség még nem okoz tüneteket. Amúgy attól hogy 16 éves vagy, lehetsz terhes. Miért ne lehetnél?
2008. okt. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Amióta menstruálsz, onnéttól kezdve lehetsz terhes.

De ha megkaptad az esemény utánit 72 órán belül, akkor nem hiszem, csak biztos bekavart a gyógyszer.

2008. okt. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
lehetsz terhes hiszen együtt voltál a barátoddal.az más kérdés hogy a tabletta megtette-e a dolgát.mivel ilyenkor nincs más teendő: kivársz pár hetet és csinálsz egy tesztet.most ideges lehetsz ami befolyásolhatja a menszesz kimaradást.ha nem leszel terhes akkor legközelebb óvatossabb legyél hiszen most tanulsz az esetből.
2008. okt. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen is lehetsz terhes nem csak 16 évesen.No de,jól tetted a 72 órás tabit,és nem biztos,h nem használt,mert van olyan ismerősöm,akinek is ugyanezek a tünetek voltak,és nem volt babás,csak fejreállt a hormonrendszere.

Tehát várd meg azt az időpontot,amikor hivatalosan meg kellene jönni,majd utána 2-3 nappal csinálj egy tesztet.(Persze csak,ha nem jön meg.)

Szerintem tényleg csak a 72 órás tabi hatása.Nekem az émelygés a 6. hét végén(tehát az utolsó mensi első napjától számított 6.hét)jelentkezett.

2008. okt. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

sZEPTEMBER 27 AZ 5 napja volt,még vàrhatsz,vagy csinàlj egy tesztet.

Lehetsz terhes,bàr a 72 oràs tabi utàn én csodàlkoznék,az is elöfordul hogy valaki magàba beszéli a terhesség jeleit.

Persze ez nem jelenti azt hogy tutira nem vagy terhes,de itt senki nem tudja eldönteni hogy az vagy-e vagy sem.

Mindenképp tesztelj,vagy nödoki!

2008. okt. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az nem az életkortól függ az tuti, hanem a szervezeted érettségétől.


Na de ezt már leírták...

Ha kaptál 72 órás tabit, akkor nem feltétlen kell másnap megjönnie, ha a rendes mensid amikor igaziból lenne nem jön meg , akkor érdemes tesztelni, de szerintem nem lesz gond, ha a tabit időben beszedted.

2008. okt. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lehetsz
2008. okt. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!