Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elmennétek a helyemben esemény...

Elmennétek a helyemben esemény utáni tablettáért?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel együtt voltam a férjemmel védekezés nélkül, ciklusom 24. napján, 33 naposak a ciklusaim, általában pontos. Peteérésemet úgy a 20. napon érezetem. (Megváltozott hüvelyváladék és folyamatos szúrás a petefészekben) Ismerem a testem, biztos azt éreztem. Most mégis elbizonytalanodtam. Mi van, ha mégsem. Három pici gyerekünk van. Mindegyik azonnal összejött, félek egy terhességtől, mert nehezen viselnék egy abortuszt lelkileg és most biztos nem fogok szülni, mert nem bírnám sem fizikailag sem idegileg a negyedik gyereket. Viszont az esemény utánitól is félek, egy hirtelen hormonsokktól. Magas érnyomásos vagyok, trombózisra hajlamos. Szóval a semmiért nem szívesen szedném be. Nagyon tanácstalan vagyok, hogy mit tegyek. Ráadásul most antibiotikumot is szedek.
2016. szept. 11. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

És rendesen védekezni is félsz vagy mi??

Ha nem akarsz gyereket és abortuszra menni,akkor ballagj el eseményutániért! Még mindig kisebb baj,mint egy abortusz!

De te tudod!

2016. szept. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kérem a többi válaszolót ne oktasson ki! Nem kérek belőle! Igazatok van! Rendesen kell védekezni és pont. Tudomásul vettem, nem kell az orrom alá dörgölni.
2016. szept. 11. 14:31
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Akkor mi a kérdésed??

Az első mindent leírt! És nem oktattak ki,de nehéz elmenni amellett,hogy valakinek van 3 gyereke,nem akar többet,de mégis csak hagyja,hogy gumi nélkül rakják meg!

2016. szept. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

A tudomány mai állása szerint a peteérésed előtt sokkal nagyobb esélyed van teherbe esni, de után szinte semmi. Az, hogy a menstruációd mikor jön meg az szintén attól függ, hogy mikor van a peteérésed, és ahhoz képest kb 14 napra esedékes. Tehát az, hogy egy héttel a menzeszed előtt teherbe ess nemigazán valószínű. (bocs az általános iskolás biológia oktatásért, tudom, hogy amikor az ember kétségbe van esve, akkor képtelen józanul gondolkodni)


Amúgy ha tényleg nagyon-nagyon aggódsz, akkor az esemény utána tabletta a híre ellenére nem olyan nagyon durva, sajnos nekem már 2-szer volt hozzá szerencsém és semmi különös mellékhatása nem volt, nem zavarta össze a ciklusaimat sem, pedig a sima egyszerű kombinált fogamzásgátlótól átlagosan minden hónapban 3 napig hányok, annyira érzékeny vagyok a hormonváltozásokra. Szóval az is egy opció, de szerintem ebben az esetben semmi szükség rá...

2016. szept. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Figyelj aki nem akar gyereket az védekezik normálisan.. Meg főleg akkor ha tudja hogy könnyen össze jött az előző 3 is.. Ha nem akarod ezt a gyereket akkor menj esemény utáni tablettát íratni.. Bár nem értem hogy miért nem védekeztél...
2016. szept. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
Igen, én inkább bevenném a tabit
2016. szept. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

Ha védekezés nélkül szexelnék, akkor biztos nem szaladnék esemény utániért.

De én logikusan gondolkodom, nem a nemi szervemmel.

Nálam csak akkor fordul elő védekezés nélkül bármi, ha gyereket akarok.

2016. szept. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én bevenném a tablettát. Sosem lehet tudni alapon. Egyszerűbb így, mint abortusszal.
2016. szept. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
En is vennek be esemeny utanit es ugyanazzal a korrel vasarolnek tobb tucat gumit is...
2016. szept. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!