Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menjek esemény utáni tablettáé...

Menjek esemény utáni tablettáért? (folyt. Köv)

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy sikerült, de odabenn maradt az óvszer, alig tudtam kioperálni. Nem volt szétszakadva, de ahogy igyekeztem kihúzni, nem tudom biztosan, hogy kijöhetett-e belőle vmennyi, és hogy az mennyire juthatott ilyen esetben feljebb...

Mit tennétek?


2012. nov. 27. 07:11
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nem szeretnél babát, akkor szerintem mindenképp vegyél tablettát!!!
2012. nov. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért vagyok bizonytalan, mert a férjem szerint fölöslegesen aggódok, és amikor egyszer tinikoromban kellett ilyen, nagyon rosszul voltam tőle :(.
2012. nov. 27. 07:20
 3/7 anonim ***** válasza:
de ha nem szeretnétek babát, akkor a tablettával nem veszíthetsz!!!!
2012. nov. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
KBarbara, értékelem a segítő szándékodat. Viszont nem tudom, hogy tudod-e, mennyire megterheli az ember szervezetét az ilyesmi. Mint írtam, egyszer régen már volt rá szükség, és borzasztóan éreztem magam. Ezért örülnék, ha olyanok is válaszolnának, akik "görbeszakértők". Tehát van-e értelme kiadnom egy csomó pénzt, és az irtózatos hormonadaggal hazavágni a szervezetemet azért, mert történt ez a kis baleset a mensi utáni 1. napon (amikor, ha jól tudom amúgy is kicsi az esély a babára).
2012. nov. 27. 07:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Oké akkor én vissza kérdezek. Ha terhes leszel akkor gond lenne e? Szerintem inkább az esemény utáni tabletta mint az abortusz.

Viszont talán érdemesebb lenne a nőgyógyászoddal beszélni erről. mert vannak ugyan is cikluson kivűli ovuláció és abból bizony terhes lehetsz. Mert mire beágyazódik meg is vastagodhat a méh falad annyira, hogy be tudjon ágyazódni.

2012. nov. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ez egyértelmű...
2012. nov. 27. 09:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp érdemes lenne esemény utánit bevenned! Inkább a tabletta, mint az abortusz! Görbe ide, görbe oda "soronkívül" is lehet peteérésed!
2012. nov. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!