Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyha 16-17. -én teherbe...

Hogyha 16-17. -én teherbe esek akkor mikor mutatkoznak a terhesség első jelei?

Figyelt kérdés
azon kívül hogy elmarad a menstruáció.mikortól kezd nőni a pocak?minden info érdekelne.

2016. szept. 11. 15:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Nagy valószínűséggel az első tünet az lesz, hogy nem jön meg a vérzésed. Azok a tipikus terhességi tünetek inkább a terhesség 7. hete után jelentkeznek. Bár mellfeszülés már jelentkezhet korábban is.

A pocak pedig teljesen egyéni. Van, akinél már 12 hetesen látszik, van, akinek meg még 20 hetesen sem igazán.

2016. szept. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Akkor október 2.hetén még semmi jel nem lesz például hányiger hányás vgy ilyesmi?

aakkor okt 14.-én hány hetes terhes lennék?

2016. szept. 11. 15:18
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

A terhesseget az utolso ciklustol szamoljak. Peldaul ha aug 4 iken jött meg a ciklusod es teherbe esel aug közepe táján, akkor a terhességet aug 4 ikétöl szamitják. Habar akkor meg nem voltál terhes par hetig.

A terhessegi tunetek kb az 5-6 ik hettöl mar jelentkeznek , meg azelött h az elsö kimaradt menszesz megtörténne ,mint mellfeszülés, esetleg szagokra erzekenyseg, hanyinger.

En vart menszesZ idöpontja elött 3 nappal csinaltam meg a tesztet es erös pozitivitast mutatott

2016. szept. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

hónap végefelé várható a menzesz vagyis ha teherbeesek 16.-17-én akkor utána nem jön meg ebben a hónapban?

mi?? ez elég furi hogy már onnantól számolják..mikor még nem is.. érdekes ezt nem értettem.

2016. szept. 11. 15:32
 5/25 anonim ***** válasza:
Szia legtobben eloszor megpuffadnak aztan a tizemhatodik heten emelkedik ki a meh a medencebol szoval akkor mar latszodik egeszen lent az alhasadnal
2016. szept. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%

Mi a fura benne??

Te meg már azt számolgatod,hogy okt. akárhanyadikán hány hetes terhes leszel,pedig még nem is vagy az!

2016. szept. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
:))
2016. szept. 11. 16:07
 8/25 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy amíg nem marad ki a menzeszed, addig nincs semmi tünet, szóval van két hét várakozási idő, ami igencsak idegesítő tud lenni. Az első tünet az ha kimarad, a második a pozi teszt, terhestünet csak hetekkel később lesz. A hasa meg mindenkinek máskor kezd növekedni, a testalkatodtól is függ. Szerintem legkorábban 3. hó után tud látszani, de van akinek csak az 5.-töl. Bár már olyan terhest is láttam, aki a 7. hónapban volt és pulcsiban nem mondtam meg róla, hogy terhes, pedig vékony az alakja.
2016. szept. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
74%

"Szerintem legkorábban 3. hó után tud látszan"


Első terhességemnél a 10. héten szúrták ki, másodiknál a 8. héten buktam le. Igaz, hogy a magzat csak jöval később kerül a bugyivonal fölé, de vékony (alacsony) alkatnál a puffadásnak is teljesen terheshas formája van.

2016. szept. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
52%
9 valószínűleg egyszerűen csak fel voltál puffadva, az arcon egyébként hamarabb látszik, a terhes nőknek az arca is kikerekedik, én így vettem észre egy barátnőmön, lehet, hogy nálad is, az tűnt fel, annak aki észrevette. Egy 8 hetes embrió nagyon pici, nem tudja kinyomni a hasadat. A második terhesség szerintem hamarabb meglátszik, mint az első.
2016. szept. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!