Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyha 16-17. -én teherbe...

Hogyha 16-17. -én teherbe esek akkor mikor mutatkoznak a terhesség első jelei?

Figyelt kérdés
azon kívül hogy elmarad a menstruáció.mikortól kezd nőni a pocak?minden info érdekelne.

2016. szept. 11. 15:02
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Szerintem ráérsz akkor félhi a szüléstől, ha már teherbeestél és sikerül megtartanod az első 12. hétben, utána már kisebb a vetélés esélye és megcsinálják a genetikai szűréseket is. Nagyon előre gondolkozol.
2016. szept. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatom (persze ezekre utólag jöttem rá): Egy héttel mensi előtt én már hulla fáradt voltam napközben, illetve minden más mensi előtti tünetem hiányzott(mellfeszülés, puffadás, hiszti) majd mikor 6 napja késett ahogy beléptem a gyógyszertárba teszttért, akkor kezdett el görcsölni a hasam, és kb aznap kezdett a mellem is fájni. Más tünet nem volt, a mensi előtt egy héttel jelentkező fáradtság csak azért jelentkezett, mert ikreket vártam. (sajnos nem maradtak velünk).


Szóval létezik, hogy mensi előtt már akadnak tünetek, vagy gyanus pms tünetmentesség, de ez elég ritka :) A legtöbbször tényleg mensi napjától kezdődnek a tünetek :)


Csak mivel mindenki ezzel foglalkozik ezeket a kérdéseket teszik fel és mindenki ezt látja túlnyomó többségben így úgy tűnhet, mintha gyakori lenne :D


De nem :)


Sok sikert:)

2016. szept. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Hát én előre gondolkodom.mindenre felszeretnék készülni.

A mensi előtti hiszti remélem elmarad mert már nagyon utálom hogy ömlik belőlem a vér mensikor.

Utolsó nagyon sajnálom hogy nem sikerült.Én iker vagyok mennyi az esély hogy én is ikrekeket szüljek? :D

nem szeretnék egy is elég lenne elsőre.

2016. szept. 12. 12:09
 24/25 anonim ***** válasza:
Lehet előre gondolkozni, csak sokszor nem jön össze azonnal a gyerek, sőt van akinek évek alatt se. Úgyhogy nem érdemes az első védekezés nélküli szex előtt megvenni a terhesruhákat. Csak így értettem, amit írtam. Ne számold ki előre, amíg nem vagy terhes, hogy pl. decemberben mekkora lenne a hasad, ha most összejönne, mert be fogsz kattanni.
2016. szept. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Értem.jó....hát köszi.

amúgy ha nem jön össze nem gond majd máskor..

2016. szept. 12. 16:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!