Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhenkivüli terhesség esetén,...

Méhenkivüli terhesség esetén, ha a hö leesik akkor azt jelenti, hogy a baba távozott a vérzéssel? Bövebben lent!

Figyelt kérdés
Kb 6 hetes terhess lennék (vagyok),de másfél hete barnás-véres folyásom van,és két nap volt erös vérzésem amit nem mondhatok darabosnak,olyan átlagos menstruációs vérzés csak mondhatni élénk piros.Orvosnál voltam egy hete,de akkor még nem látott semmit,viszont kedden (ekkor már elmult az élénk piros vérzés) a petevezetékbe látott valami babára utaló jelet.Viszont a höm a vérzéssel egyidöbe vissza esett mint amikor menstruálok.Az az egy dolog aggaszt,hogy a vérzés után látta a doki,akkor lehetséges,hogy spontán nem ment el?Holnap megyek vissza a dokihoz,csak addig is izgulok,hogy most mi vár rám?Méhenkivüli terhességgel kapcsolatba minden tapasztalat érdekel.Elöre is köszönöm!!!
2010. ápr. 22. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem volt petevezetőmet repesztette szét, én már életveszélyes állapotban kerültem a műtőasztalra, nekem laparoszkópiás műtétem volt, 3 dl vér volt a hasamban......szerintem mindenképp műtenek, na de nem vagyok orvos...
2010. ápr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a petevezetékben van nem valószínű hogy onnan csak úgy távozik.nekem is volt méhenkívüli terhességem,időben észrevették igy laporoszkópos műtétem volt de nem kívánom senkinek.barnás vérzésem volt meg olyan tompán fájdogált a hasam.így bementem a dokimhoz.kb 3 hetes lehetett.a következő terhességemnél is felmerült a gyanú csak még csavartak rajta egyet.azt mondták hogy úgy látják bent is van egy meg kívül is.de semmi nem volt kívül.fel a fejjel,drukkolok.
2010. ápr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!