Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes lehetek?

Szerintetek terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Kb kéthónapja volt az esemény nem élvezet belém kihúzta de egy pici ment belém is és azóta megjött kétszer is csak azt hallotam hogy ugyis lehet terhesnek lenni hogy közben megjön pár napja állandóan szédülök és folyton éhes vagyok és nem tudom hogy mitől lehet ez..
2016. szept. 12. 00:18
 1/7 anonim válasza:
:D
2016. szept. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azert óvatosan, mert ha állandóan kajálsz, akkor el fogsz hízni.
2016. szept. 12. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes, de legyél már olyan életképes a saját magad megnyugtatására hogy veszel egy tesztet és nem ide teszel fel hülye kérdést.
2016. szept. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy terhességi teszt már rég ki mutatja hogy terhes vagy e vagy sem... De ne úgy képzeld mát el a terhes nőket hogy állandóan zabálok mert folyamatosan éhesek. 23 hetes terhes vagyok de semmivel sem eszem többet mint terhesség előtt és nem jön rám ez a húúú ehetnékem van nagyon... 22 L
2016. szept. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szédülsz és éhes vagy? Lement a cukrod, inkább egyél valamit, mert a gondolkodásodra sem hat túl jól az éhezés, ahogy a kérdésedet elnézem.
2016. szept. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csináltam terhességi tesztet..és pozitív..
2016. szept. 14. 10:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Eloszor is gratulalok, masodszor, akkor csak nem jott meg normalisanert az azt jelenti hogy irany az orvos, valami nem oke! Boldog babavarast 😊
2016. szept. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!