Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mesim előtt 11 nappal ez...

Mesim előtt 11 nappal ez lehet ovuláció jele? Vagy okot adhat az aggodalomra ezen jelek összeségge?

Figyelt kérdés

Mesim előtt 11 nappal enyhe alhasi fájdalom,derékfájás, és enyhe barnázás lehet ovuláció jele?

Olyan mensi szerű enyhe görcs és szurkálás 2 napja, derekam fáj szintén 2 napja. Ma pedig enyhe barnázásom van!

30 naposak a ciklusaim. Eddig semmi panaszom, gondom nem volt a ciklusommal. Babát szeretnénk 4 hónapja.

Ovuláció lehet?


2016. szept. 12. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Háát nem tudom... Nekem inkább valami hormonális problémára utal. Szurka meg görcs lehet ovuláció jele, de az enyhe barnázás nem igazán... Szerintem az nem természetes velejárója a peteérésnek. Ha 30 naposak a ciklusaid akkor kicsit előbb is lőném, be a peteérést, de persze minden lehet. Én most abban a cipőben járok, hogy 10 nappal mensi előtt voltam együtt az urammal, és sajnos nem sikerült a védekezés. Imádkozom, hogy ne legyen baba...ennél azért többet is tettem, elmentem esemény utániért, de azt nem vehetem be. Szóval én meg nagyon nem szeretnék babát.
2016. szept. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nemrég csináltattam hormonvizsgálatot, (magán úton

) ciklus elején és ciklus végén. Minden rendben volt.

Ennek 3 napja, hogy kiírtam a kérdést, a derékfájás megmaradt,alhasi szurkálás is,és a fejem is széthasad (bár amilyen idő van...) Csak aludnék egész nap!

2016. szept. 14. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!