Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? A menstruációm...

Lehetek terhes? A menstruációm ma jött meg (többi lent)

Figyelt kérdés
Augusztusban lefeküdtem egy fiúval és nem védekeztünk (tudom, hülyeség volt) nem bennem ment el, de tudom hogy az előváladéktól is teherbe lehet esni. Utána kb. Egy héttel megjött, és most is (tudom hogy lehet a terhesség első időszakában is menstruálni) ma jött meg azóta újra, és nagyon görcsöl a hasam. Lehetek terhes? Vagy van rá esély hogy vetélés volt?
2016. szept. 13. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Terhesség az nem biztos, de lehetnek nógyógyászati problémáid, attól is függ,hogy hány éves vagy, mert lehet a hormonjaid még nem rendezõdtek rendesen.
2016. szept. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem valószínű. Azt meg felejtsük már el, hogy lehet menstruálni terhesség alatt.

Nagyon ritkán előfordul, hogy távozik némi menzesz szerű a terhesség ellenére is. De mind állagában mind mennyiségben eltér az igazi menstruációitól. Ha mind a kétszer rendesen megjött ahogy szokott, akkor tuti nem terhesség.

2016. szept. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, ha már azóta másodszor jön meg, szerintem nem vagy terhes.
2016. szept. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megjött..

Ezek után mi a kerdes.. miert hiszi itt sok nő, hogy o a 1000 bol az 1, akI azt hiszi neki megjon de terhes.. meg nem választodik. Ki a Hcg a vizeletbol stb. nem vagy terhes. Hidd el!

2016. szept. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!