Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valaki igy? Pontosan...

Volt már valaki igy? Pontosan 12 napja késik a menstruációm.1 hónapja voltunk együtt a párommal. Eddig nem gondoltam rá hogy esetleg terhes lennék mert máskor is előfordult már hogy késett.

Figyelt kérdés

Ma viszont egy pár órája elkezdett fajni a hasam mintha meg akarna jönni, szinte biztos voltam benne hogy ezt érzem. Hát nem így történt viszont nem lettem jobban. Hányingerem volt enyhén és továbbra is fájt a hasam. Ledőltem hátha jobban leszek majd hasmenésem volt. Csak egyszer. Azóta jobban vagyok sokkal. Azt olvastam hogy a 3 hétben van a beágyazódás ami a menstruácios tünetekhez hasonló érzés. Holnap csinálok tesztet de addig is szeretnék tapasztalatokat kérni anyukáktól/kismamáktól.

(Nem lenne probléma a baba)

23L


2016. szept. 1. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Már van babám. A tünetek hasonlóak voltak a"mindjárt megjön" érzéshez. Hányingerem nem volt az elején (később sem), de nagyon zavartak a szagok, illatok az első pár hétben. Akár a tüneteid lehetnek terhesség jelei is. De a teszt a biztos.
2016. szept. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy védekeztek vagy nem?

Nekem aluszékonyság és enyhe alhasi görcsök jelentkeztek csak az első trimeszterben.

2016. szept. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
"Idő előtt hagytuk abba" de mint tudjuk ez nem nyújt 100%os védelmet.
2016. szept. 1. 15:32
 4/6 anonim ***** válasza:
No, kezdjük a legelején. A terhességet az utolsó menstruáció első napjától számoljuk. A peteérés általában középidőben van és általában ekkor fogan meg a baba. A beágyazódás néhány nap, tehát így jön ki a 3. terhességi hét. Nos, mivel te egy hónapja voltál együtt a pároddal, akkor semmiképpen sem három hetes terhes vagy, hanem kb. 6 hetes. Szóval biztos nem beágyazódási tünet. Ettől még utalhat terhességre, szóval mindenképpen tesztelj.
2016. szept. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy nem 3 hetes lennék hanem 5. De mivel a beágyazódás megtörtént így lehetnek még hasi fájdalmak ezért írtam. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2016. szept. 1. 15:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem az elejen sokat fajt a hasam amig nem derult ki addig biztos voltam hogy megfog jonni. Aztan kesobb is ahogy no a meh idonkent faj
2016. szept. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!