Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hibás a teszt, de attól ezt...

Hibás a teszt, de attól ezt vehetem negatívnak?

Figyelt kérdés

Nem ment feljebb a vizelet, ezért a controlcsìk sem lett olyan vastagságú, amilyennek lennie kéne. Azért gondolom negatívnak, mert a második csík helyén egy fehér csík van, gondolom a tobbi rózsaszín festéket kidobta, az ment volna feljebb.


[link]



2016. szept. 15. 07:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én eláztatottnak látom ezt a tesztet.

Holnap csinálj egy újat, mert ez nem értékelhető.

2016. szept. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy értékelhetetlen tesztet fölöslegesen boncolunk, én ugyanúgy tudnék érvelni mellette, hogy miért pozitív (amúgy tényleg látszik a második csík), viszont a lényegen nem változtat: elázott, ezért NEM ÉRTÉKELHETŐ.


Annyira csodálkozom, hogy a kérdezők miért próbálnak választ kicsikarni egy láthatóan rossz tesztből, mikor 400 Ft-ért lehet venni egy másikat, és használati utasítás szerint normálisan elvégezni...

2016. szept. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed első szavában ott a válasz:

Hibás, ergo nem veheted negatívnak, meg kell ismételni.

2016. szept. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Ez értékelhetetlen!!!!

Lehet lepontozni, de nem igazán értem, hogy a francba tudnak emberek ennyi hibás, elázott, értékelhetetlen tesztet produkálni?

Mi 4 éve próbálkozunk, sajna sikertelenül, teszteltem már jó párszor, de nekem a negatív az mindig negatív, se nem elázott, se nem halványan mintha....áááá falra mászok ettől komolyan!

Bocsi ezért, de le kellett írnom!

Kedves kérdező, próbálj meg egy másik tesztet, hogy biztos lehess a dolgodban!

2016. szept. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok biztos abban hogy ez negatív lesz. Csinálj egy másikat mindenképp
2016. szept. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
"kedves" válaszolók, tudjátok ez egy ilyen kérdezős oldal..
2016. szept. 15. 09:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Elázott értékelhetetlen teszt. Csinálj egy másikat
2016. szept. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
még van itthon 1db 25-ös érzékenységű tesztem, azt majd pár nap múlva megcsinálom
2016. szept. 15. 09:04
 9/10 Vilcsianyuja ***** válasza:

Szerintem ez negatív, pont a tesztcsík fehérebb. A felette lévő sötétebb sáv csak felgyülemlett festékanyag, ugyanaz, ami a tesztcsík többi részét is elszínezte.

Persze tök mindegy, mit tippelek, mert mindenképp meg kell ismételned.

2016. szept. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen, szerintem is pont ott van kifehéredve
2016. szept. 15. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!