Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba? Reggel csináltam,...

Lehet baba? Reggel csináltam, de kidobtam mert 15 perc múlva negatívnak láttam. Este viszont elővadásztam és ott volt egy vékony rózsaszín csík.

Figyelt kérdés
Volt már ilyen valakinek? Vagy csak száradási csík? A képen nem rózsaszín már mert a kontrasztot feltooltam. [link] Jpg

2015. márc. 7. 19:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem jó a link.
2015. márc. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha rózsaszín volt akkor talán. Elvileg nem kéne figyelembe venni az időn túli pozitiv eredményt de olvastam már olyat, hogy baba lett belőle.
2015. márc. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

[link]


Így?

2015. márc. 7. 19:24
 4/16 anonim ***** válasza:
Látok ott valamit. persze a színt nem, de ha tényleg színes akkor szerintem pozitív akkor is, ha időn túl.
2015. márc. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Reggel csináltam újat, ugyan ez volt a helyzet vele, pedig az xepil soha nem csinált velem ilyent.

Éjjel viszon valamennyire megjött, de csak alig.:/

2015. márc. 8. 07:58
 6/16 anonim ***** válasza:

Vegyèl Gabriel tesztet, azzal próbáld holnap reggel.

Mennyire jött meg? Nem lehet beágyazódási barnázásod?

2015. márc. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Megpróbálom a gabrielt, köszi!:)Nem, annál azért jobban, meg görcsölök is. Azért nehéz kérdès ez, mert progeszteronhiány miatt amúgy is kevés volt mindig mennyiségre. Csak reménykedek hátha..
2015. márc. 8. 12:23
 8/16 anonim ***** válasza:
Majd ìrd meg :)
2015. márc. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ez a mai:

[link]


Nem tudom most ezt hova tegyem. Ez időn belül volt és nem nyultam hozzá photoshoppal. Nem tudom látszik-e.

2015. márc. 9. 07:23
 10/16 anonim ***** válasza:
Nagyon halványan mint ha ott lenne valami..
2015. márc. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!