Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esélylatolgatás 😁baba...

Esélylatolgatás 😁baba vagy nem baba?

Figyelt kérdés

Második hónapja próbálkozunk a 2 gyerkőccel 3 év különbséggel.

3án éreztem, a bal petefészkem szurkálását délutántól reggelig. Majd 5én a jobban is éreztem, elég erős volt az is.

A cicim feszül, nyomásra fáj kb 5 napja, tegnap este fájt a derekam. 2 napja fehér nagyobb mennyiségű folyásom van. A hasam középen tompán görcsölget, de ami nem jellemző mensi előtt, hogy jobb és bal oldalt szúr.

Vasárnap kell hogy ne jöjjön meg...

Megjövés előtt szokott fájni a derekam és a mellem. Ami fura a szurkálás és a bő folyás. Tegnap bár korai volt de negatívat teszteltem.

Folsavat szedek, cickafarkfű palástteát iszom ahogy kell.

Ki mit gondol mire van a nagyobb esély?



2016. szept. 15. 11:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Miert van ennyi turelmetlen no? Egy het mulva kiderul. Vagy ketto.
2016. szept. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én latolgatok illetve izgulok veled együtt, mert en is vasarnapra nem varom :) Tünetek sztem gyakorlatilag nem lehetnek ilyen korán, én nem is érzek semmi extrát, de majd vasárnap-hetfon minden kiderül, hajrá hajrá :)
2016. szept. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

Mi értelme a latolgatásnak? Jó esélyetek van, ennyi. Hétvégén vagy jövő hét elején kiderül.

És több türelem. Még csak 2. hónapa próbálkoztok, de már rá vagy görcsölve....mi a fészkes ... teszteltél már tegnap?

2016. szept. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én kívánom, hogy legyen baba :)
2016. szept. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Szerintetek, ha valaki türelmetlen és ti jól átmossátok a fejét, már jó útra tér és nem lesz az? Na mindegy...

Második válaszoló, akkor drukk együtt.

2016. szept. 15. 12:18
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Sajnos nem. De attól még próbálkozni lehet. Az a baj, hogy ez hozzáállás pont kedvezőtlenül hat a dolog sikerességére.
2016. szept. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Drukkolok neked! :) Szerintem sikerülni fog, csupán egy megérzés a leírtak alapján...
2016. szept. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Nem,persze,hogy nem fogja belátni az ilyen türelmetlen,hogy ezzel csak magának csinálja a felesleges köröket.

De napi szintem ezer ilyen kérdés van,brutál behallucinált tünetekkel. Volt amelyik már 4-5 nap után "tüneteket" produkált.

Én nyitnék egy ilyen kategórát,ahol egymást tudnátok támogatni vagy hülyíteni,attól függően ki hol tart a becsavarodásban.

2016. szept. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Olvasd el kérlek a weboldal nevét kérlek...

Behallucinált...4-5 nap... Nem egyezik a dolog az én esetemben.

2016. szept. 15. 14:52
 10/14 anonim ***** válasza:

Ó ilyenkor még tényleg nem lehet tudni. Lehetnek PMS tüneteid még, de ez se jelent semmit akkor, pl nekem mind megvolt mégis sikerült a baba. De olyan ciklus is volt, amikor váratlanul minden jel nélkül jött meg, ráadásul késve pedig óvszert használtunk ami nem is szakadt ki, szóval el se indulhatott semmi.

Meg az a baj, hogy a koraterhes tünetek nagyon hasonlóak a PMS tünetekkel.

Persze ha bármi szokatlant tapasztalsz lehet remélni, de nagyon nem lehet ebből kiindulni sajnos.

Szorítok! :)

2016. szept. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!