Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt vagy a napján...

Nemvárt előtt vagy a napján milyen volt a folyásotok, barnáztatok mikor sikerült a baba?

Figyelt kérdés

Tudom sokan tettek fel hasonló kérdést ezért ne haragudjatok.De olyan sokat olvastam róla,és nem egyértelmű. Tudom azt is, hogy mindenkinél más,mégis többségében azt olvasom, hogy barnáztak. Igaz ez?

Ha igen hány napig tartott?


2016. szept. 14. 14:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Krémes, fehér. A barnázás minél közelebb van a nemvárthoz, annál nagyobb az esélye, hogy nem beágyazódás okozza és meg fog jönni. Ha a beágyazódás okoz enyhe vérzést (ritka egyébként), az kb. 3-5 nappal a nemvárt előtt van, max 1-2 nap, de inkább 1 és mire eljön a vérzés ideje, a barnázás már sehol sincs. Nekem 4 beágyazódásból egynél sem volt amúgy.
2016. szept. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!!

8 nap van a nemvártig, és ma halvány barnáztam reggel,meg most kicsit.

Nagyon kíváncsi leszek. PMS tüneteim viszont vannak.

2016. szept. 14. 14:18
 3/12 anonim ***** válasza:
Pms tüneteim voltak, vizes folyas volt, barnázás nem. De nyolc nappal nem várt elott korai bármit is erezni. Drukkolok
2016. szept. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Áhhh tuti nem sikerült most sem :(

De nagyon köszönöm a választ!

2016. szept. 14. 14:27
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem semmi sem volt , krémes folyás sem. Inkabb átlatszò ès vizes.:
2016. szept. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ebből kiindúlva, egyre esélytelenebb, hogy nekem baba lenne a dologba! :(

Köszönöm

2016. szept. 14. 14:46
 7/12 anonim ***** válasza:

Jon egy kovetkezo ciklus ami majd sikeres lehet, ha ez nem is az.

Szedjetek E vitamint.

Te menzesztől ovuig. Parod folyamatosan.:)

2016. szept. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

De jó, hogy kaptam tanácsot :)

Köszönöm :)

És a bíztatást is.

2016. szept. 14. 15:09
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
ha 8 nap van a nem vártig a barna az lehet beágyazódás miatt is.Még ne keseredj el! Szorítok!
2016. szept. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nemvárt előtt már pár nappal bő vizes folyosóm volt, sőt úgy rémlik hogy abban a hónapban csak olyan volt. Két nappal előtte pedig erős pozi lett esti vizeletből. Sok sikert. 16+3 hkm
2016. szept. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!