Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baloldali fájdalom és átlátszó...

Baloldali fájdalom és átlátszó nyúlós nyák peteérést, ovut jelez? Csak mert ma vagyok a ciklus 7. napján, tegnap még megvolt picit. Ezt buktam?

Figyelt kérdés
Ha mégis ovu lenne, hát akkor ezt buktam? Mivel nem tud majd mibe beágyazódni, mivel nincs mhnyálkahártyám, mivel most menstruáltam. :(

2016. szept. 15. 12:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Meg picit barnás is volt a nyák.
2016. szept. 15. 12:48
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nem buktad:) próbálkozzatok nyugodtan, mert ha sikerrel jártok akkor a hormonjaid úgy is azon fognak munkálkodni h megvastagodjon a nyhártya.Egyébként ritka,de van olyan akinek mensi idelyén van péje és nincs gond.Nekem mikor terhes lettem a ciklusom 7 napján volt pém és minden ok volt:) Hajrá!!!!
2016. szept. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Tényleg? :) nagyon gratulálok!


Tudod, nekem alap problémám, hogy nem elég vastag a meh nyálkahártya. :( szedem 3 hónapja az e-vitamint, barátcserjét, mehpempót. Jövőhéten megyek a dokihoz kontrollra, hogy ha tovabbra sem lesz vastag, akkor gondolom csinál majd vmit. 3 hónapja voltam utoljára. Akkor a 13.napon 4,5mm volt. :( :(

2016. szept. 15. 13:07
 4/12 anonim ***** válasza:

Miert buktad volna? Enis neha igy erzek de ovu mèg sehol.. fene tudja mi tortenik olyankor.

2napja ereztem de mègcsak most erosodik a teszt.12.napon

2016. szept. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja es nalam baratcserje + e vitamin nem kombinalt vmiert jol egy ido utan... tulsok hulyeseget szedsz. Jobb lenne hagyni a szervezeted menjen magatol a dolog.. en pl csak e vitamint szedtem es parom is szedte. Sikerult is, ra masfel honapra
2016. szept. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hidd el, nem túl sok hülyeség :) én nagyon hiszek bennük!

Köszi a válaszod. Abban bízom hogy még pár nap mire megreped és akkor nyerek pár napot

2016. szept. 15. 14:23
 7/12 anonim ***** válasza:
Pedig hidd el menne anelkul is, magatokban kellene hinned, nem teákban! De felnott ember vagy, Te tudod, bar tudni illik nem mindenkinek tesz jot, foleg h te ennyire kevered is.. az nem normalis ha ezek nelkul nem meg es akkor mar inkabb orvos adjon tanacsot mi a Legjobb Nektek. En a legszebbeket kivanom , amire vágytok. Remelem sikerul. Nagyon Drukkolok!!:)
2016. szept. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm tényleg! Az első babank is így fogant meg. Most már több mint 1 éve próbálkozunk és minden hormonom jó.
2016. szept. 15. 16:41
 9/12 A kérdező kommentje:
Ja és nem teázom. Ezt nem is írtam. Bár gondolkozom a palastfű teán
2016. szept. 15. 16:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Drukkolok. A lenyeg h Te hiszel benne!:)
2016. szept. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!