Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellett alhasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellett alhasi fájdalom, icipici darabos barnás/pirosas de halvány néha teljesen átlátszó folyás, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Kb 1 -1,5 hete hagytam abba antibiotikum kúrát ,de a gyógyszerészt és az orvost is megkérdeztem,hogy mennyi ideig szükséges kiegészítő védekezés ,1-2 napot mondtak,azt betartottam,bár keveseltem. Most viszont alhasi fájdalom jelentkezett, körülbelül mint egy könnyebb menstruáció alkalmával és 3 napja van pici barnás folyásom ahogy feljebb írtam. Tegnapi nap folyamán próbáltunk párommal szeretkezni és rettenetesen fájt a hüvelyem,mintha égett volna és nehezebben ment a behatolás is. Nem akartam rögtön orvoshoz rohanni,mert máskor is volt vérzéses panaszom de azt mondta várjak pár napot hátha elmúlik. A fogamzásgátlót 5. hónapja szedem. Esetleg gyulladás lehet? Vagy netalántán terhesség? Tovább kellett volna kiegészítő védekezés?


Köszönöm előre is.



2016. márc. 9. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:

lehet h az antibiotikumtól előjött a hüvely gomba.. ha antibiotikumot kell szednem nekem mindig előjön.. viszont a barnás folyás nálam nem ekkor jelentkezett. azzal is volt panaszom, szerintem eltérő a tiédtől. együttlétek után néha egyszerűen le akart szakadni a méhem, arra kaptam egy kúpot. vmi olyasmit mondott rá a nődoki h a hüvelyfalam megsérült és kicsit gyulladt igazából önmagától is elmúlik de ha szeretném 5 napos kúp kúrát alkalmazhatok.

nem hiszem h ez terhesség lenne.

mindenesetre menj el a nődokidhoz ő tud ebben a legjobban segíteni. ha még nem akarsz akkor az antibiotikum mellékhatásainál kutass egy kicsit.

2016. márc. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm utólag is. Másnap elmentem a dokihoz.12 napos kúpot kaptam rá. Elvileg vagy gyulladás ,vagy hüvelygomba jött ki az antibiotikumtól,mindenesetre elmúlt a vérzés és a fájdalom is így 6 nap után. :) Majd még a tenyészet kontrollra vissza kell mennem.
2016. márc. 17. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!