Van még esély?

Figyelt kérdés
Hètfő óta kèsik. Ma csináltam tesztet ès negatìv lett! Nem reggeli vizeletből csináltam hanem sokadik vizeletből ès sajnos a pohár is kicsit vizes volt amibe a tesztet raktam. Tudom tudom csináljak újat! Szeretnèk is vasárnap ha addig nem jön meg ès első vizeletből. De ha èjjel megyek ki pisilni akkor akkor csináljam meg? Milyen tesztet ajánlatok? Szerintetek van mèg esèly babára?(tudom nem láttok belèm) Nincs semmi tünetem a hol krèmes hol nem krèmes folyásom kìvűl! Kèrlek kìmèljetek meg a negatìv komiktól! Köszönöm szépen!
2016. szept. 15. 18:10
 1/4 anonim válasza:
Szia! Persze,hogy van addig amig késik addig mindig van! Én az x-epil tesztet tudom neked ajánlani de nem a mártogatósat hanem a lepisilős verziót nekem ez a fajta mindig kimutatta ha negatívat mutatott az tényleg az volt de mikor pozitiv lett akár milyen halvány volt a csík(de viszonylag jól látható) akkor ott tényleg babó volt!!! Sok sikert és ha most nem jött össze akkor se keseregj előtted egy új hónap!!
2016. szept. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam ugyanez van! Hétfő óta késik,a teszt negatív.én facelle tesztet használtam,állítólag az nagyon jó!remény addig van,amíg meg nem jön! :) én most az ovulációm pár nappal később éreztem,így tolódhat a ciklus is,itt mondták nekem is.mikor volt ovud? Szurkolok Neked! :)
2016. szept. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen aranyosak vagytok! Ovum elvileg aug 27 volt. Szerintem ha lenne baba mutatnia kène :( na de ha nem jön meg vasárnapig mindenkèppen tesztelek reggeli elsőből :)
2016. szept. 15. 19:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Drukkolok és majd írd meg h mi lett az eredmény!
2016. szept. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!