Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esely arra, hogy...

Mennyi az esely arra, hogy lesz embrio, szivhang?

Figyelt kérdés

Az utobbi par honapban eleg rendszertelen volt a menstruaciom.Voltam orvoanal legelosszor kisse szabalytalan petezsakot latott.Majd mikor mentem egy het mulva ujra az orvoshoz,akkor mar szep szabalyos tokeletes petezsakot latott az orvos.Viszont egyenlore meg ures volt.



Tapasztalatokat szeretnek kerni olyan emberektol akik mar voltak ilyen helyzetben,hogy mi lett veluk vegul?


Kb.4 5 napja nagyon rosszul vagyok hanyas,hanyinger,emelyges.Alig birok enni ,kaja undor stb..


Valahol azt olvastam es ugy hallottam,hogy aki nagyon eros tuneteket produkal az biztos,hogy terhes.Marmint ,hogy elobb-utobb lesz szivhang.


4nap mulva kell mennem orvoshoz,elegge tartok tole,hogy mit fog latni az orvos.Remelem csak jo hireket fogok kapni.


Valamint,meddig lehet huzni egy muteti befelyezest,hogy varjunk hatha alakul valami a petezsakban?


Eggyaltalan akinek rendszertelen a havi verzese annak hogyan allapitja meg az orvos,hogy hany hetes lehet?


Mivan akkor ha elakarjak kuldeni az illetot,de meg korai a terhesseg de az orvos megsem ugy allapitja meg?


Akinek rendszertelen a havi verzese annak is az utolso menstruacios idopontjat nezik?


Elnezest ha kicsit ossze-vissza irtam.


22/L


2016. szept. 2. 13:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora a petezsàk?

Ha a kontroll alatt làtja hogy nő a petezsàk,akkor vàrni fog. De ha nem nő vagy nem jelenik meg embrió akkor nem vàr tovàbb,de a műtét előtt is van uh.

2016. szept. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom a meretet,mert nem kaptam papirt a vizsgalatrol! :(Annyit mondott a doki,hogy az elozohoz kepest ami kicsit szabalytalan volt,hogy mostmar teljesen jo a petezsakom,es nott.
2016. szept. 2. 14:09
 3/23 anonim ***** válasza:

A baba méretéből is meg lehet saccolni, hogy mennyi idős a terhesség. Ha a méretek nagyon eltérnek a menzesz időpontja szerint "elvárt" mérettől, akkor módosítják a terminust.

Ha már az első vizsgálatnál láttak petezsákot, akkor 2 hét múlva kell lennie embriónak. Ez biztos. Ha még akkor sincs, akkor sajnos ott biztos, hogy gond van.

Kívánom, hogy minden rendben legyen!

2016. szept. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
De ezt nem értem. Nem kaptál semmilyen leletet egyik alkalommal sem? Ez meg hogy lehetséges?
2016. szept. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs,hogy miert nem kaptam semmilyen papirt.Pedig jo lett volna.Mar voltam egyszer,akkor kisse szabalytalan petezsakot latott a doki.Aztan ra egy hetre megint menten akkor mar szabalyos petezsakom volt,viszont meg mindig nem latott benne semmit.Bar nem tudom meddig kene egy ilyen vizsgalatnak tartania,vagy egybol megkene-e talalnia az embriot,mert nekem nem volt valami hosszu a vizsgalati idom.Kb1perc.Na mindegy,majd kedden kiderul mitmondd az orvos es mit lat vagy mit nem ! :/

Csak nem ertem miert vannak ilyen eros terhes tuneteim.Amugy augusztus17.en teszteltem pozitivat.

2016. szept. 2. 14:28
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
És mikor voltál a dokinál? Mikor volt az utóbbi vizsgálat?
2016. szept. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha a petezsákot látta, akkor az embriót is látta volna benne, ha van. Erre azért bőven elég 1 perc. Ilyen fiatal terhességet nem is szoktak tovább nézegetni.

Mire legközelebb mész, már tuti lennie kell embriónak.

2016. szept. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ezen a heten kedden voltam utoljara dokinal!Az volt a masodik vizsgalatom.
2016. szept. 2. 14:42
 9/23 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok! Nekem az előző terhességemnél úgy volt, hogy 5 hét 2 naposan szabályos petezsák, elkezdtem egy hematoma miatt vérezni. Azt mondták attól még a legtobb esetben megmarad a baba. Befektettek kerek hat hetesen. 3 napig figyeltek uh-n, nem lett sem szikholyag sem embrió. Meg is műtöttek. Ez 11 napra volt az erős + teszt után. Kedden már mimdenképp lennie kell nálad embriónak! Drukkolok!
2016. szept. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Remelem,hogy lesz valami valtozas keddre.De az utobbi fel evbe,nagyon rendszertelen volt a verzesem.Volt mikor kesett2hetet.Volt,hogy kimaradt egy honap.Szoval nagyon ossze vissza jott meg.Nekem nincs semmilyen verzesem szerencsere,se gorcsok! :) Probalok pozitivan gondolkodni,koszonom a biztato szavakat! :)
2016. szept. 2. 14:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!