Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Anyukák, kismamák, akiknek...

Anyukák, kismamák, akiknek menzesz előtt pár nappal volt peteérésük, és a következő rendesen megjött a késői peteérés miatt, azoknál mi volt az első terhességi tünet?

Figyelt kérdés
Válaszotokat előre is köszönöm!
2016. szept. 16. 17:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem jött meg.

15 hkm

2016. szept. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

A menstruáció az ovulációhoz igazodik. Ha a szokásosnál később következik be az ovu, akkor a menzesz is arányosan tolódik. Szóval nincs olyan, hogy mondjuk a 24. nap ovuláltál, de azért a menzesz megjön 4 nap múlva, mert máskor is úgy szokott.

Nálam is volt erre példa. Én általában érzem a peteérést, szúr a petefészkem, meg a hüvelyváladékon is látom. És volt olyan ciklusom, hogy a szokásos középidő helyett a 20. ciklusnap környékén éreztem. Nem is jött meg 28-29 napra ahogy szokott, csak a 35. napon. De nem lepett meg, számítottam is a "késésre".


Szóval ha neked megjött a szokásos időben, akkor nem valószínű, hogy előtte pár nappal volt ovud.

2016. szept. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ciklus 24 napján volt ovum.Nem jött meg a szokásos 30-31napra.De tesztet csak a 43ciklusnapon csináltam,biztosra mentem 😉
2016. szept. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Van olyan akinek rövidebb a luteális fázisa, úgyhogy nem biztos hogy tolódik attól hogy később van az ovu. Nekem a 18.ciklusnap körül volt az ovum 28-29 napos ciklussal. Nem jött meg rendesen, a nemvárt napján (28.ciklusnap) volt egy kis pecsételés ami nem is látszott a tisztasági betéten csak törlésnél és még aznap el is múlt.
2016. szept. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
De neked gondolom mindig úgy van, szóval erre van beállva a szervezeted. De akinek a megszokottól eltérően később van peteérése, annak tolódik a menzesze is.
2016. szept. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem jott mar meg,ket nappal a vart mensi elott fogant.
2016. szept. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi,koran elkuldte..1 het keses után gyanús volt mar a dolog,csinaltam tesztet,nagyon halvanyan talan latszott valami,de lehet csak odakepzeltem..2 het keses utan mar pozi lett a teszt
2016. szept. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszaitok, mindenkinek ment a zold 👍 :)

#1 Boldog babavarast neked!

#6 A vart mensi elott fogant, es mar a vart nem jott meg, vagy az meg igen?

2016. szept. 17. 10:07
 9/12 A kérdező kommentje:

Bocsanat, elolvastam meg egyszer, igy mar vilagos! :)

Akkor ha mi a parommal a menzeszem elott egy hettel voltunk egyutt, de megjott a menzesz rendesen, van esely a terhessegre?

2016. szept. 17. 10:09
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha Megjött rendesen akkor az esély szinte 0.Ha később volt ovud akkor a vérzésed is később jött volna meg.
2016. szept. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!