Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai lenne tesztelni?

Korai lenne tesztelni?

Figyelt kérdés

21-22.- én kellene megjönnie.

Mensi szerű görcseim vannak. Kb 4 napja szurkált a hasam. Esténként hányingerem van.

Ez lehet baba vagy csak meg fog jönni?

Korai lenne a teszt?


2016. szept. 18. 21:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%
Igen, korai lenne a teszt.A tünetek nem mérvadóak. Türelem! Ha nem jön meg, akkor tesztelj.
2016. szept. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhesseg lesz belole, akkor is korai! Vard meg legalább a nemvárt napját.
2016. szept. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
47%

Ismerős érzés, az ember nem tud várni :) Egyébként egy facelle már nemvárt előtt két-három nappal kimutat(hat)ja. Szerintem ha nem vág földhöz az a +400 Ft, simán ellőhetsz első vizeletből egyet holnap. Egyébként nekem első hónapban nem jött össze a baba, nemvárt előtt 3 nappal full negatív, nekem ez jó volt, így már készültem rá hogy meg fog jönni, persze tudtam hogy lehet baba, de már az esetek 50-60%ban kimutatná, így azért lelkileg nem viselt meg annyira a menzesz.

Viszont ha időn belül nincs csík, dobd ki a nagykukába a tesztet, száradási csíkkal ne álltasd magad.

20 hkm

2016. szept. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Utolso ezzel csak az a baj h facelle akkor mutatja ki keses elott ha nem kèsoi az ovu, hanem normal.:(

De ha pl vkinek mint pl nekem 10nap a luteal is fazis muszaj megvarni h kessen par napot. Egy teszt sem kepes csodakra de a facelle valoban NAGYON jò teszt.:))

2016. szept. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Nem vág földhöz de csalódni se szeretnék.

Akkor inkább megvárom a nem vártat akkor nagyobb lesz az öröm ha sikerült :)

2016. szept. 18. 23:12
 6/26 anonim ***** válasza:
Azért fölösleges most megcsinálnod, mert ha negatív akkor még mindig mondhatod azt magadnak hogy ááá, csak túl korai volt a tesztelés. Aztán úgyis megvárod a nemvárt napját és tesztelsz újra, ezért a korai teszt csak fölösleges pénzkidobás.
2016. szept. 19. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
70%
Nekem 12 dpon már egész erős pozitív volt a facelle is és a clearblue is! Drukkolok!
2016. szept. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
64%
utolsó, vigyázz te is le leszel pontozva mint állat! :D nem tudom miért haszontalan, ha az ember korrektül leírja (valóságot állítva) a saját esetét illetve a tényeket... igenis az emberek 50-60%-ának nemvárt előtt 2-3 nappal kimutatja a 25-ös teszt. (olvassátok el a tesztet, a clearbluen pontos százalékok vannak írva). így segítsen az ember...
2016. szept. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
68%
Én fog összeszorítva, de megvárnám legalább a nemvárt előtti nap reggelét. Szerintem a tüneteidet még nem egy esetleges terhesség okozza, viszont egyáltalán nem biztos, hogy nincs ott valaki. Szorítok! ;) Mi is babára gyúrunk már 5.hónapja.
2016. szept. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
22%

8# attol h neked koran kimutatta , nemkell altalanositani. Sajna a tobbsegnek tobb ido kell. Neked valszeg korabban volt kicsivel peteeresed. Nekem pl kizart h kimutatná barmilyen teszt elobb.. orultem h 4nap keses utan kimutatta. Mert 11naposak max a lutealis fazisaim... addigra mire kesett meg kb nemis voltam 100% ban terhes.

Tenyleg nem korrekt h lepontoztak.. de ez van

2016. szept. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!