Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai lenne tesztelni?

Korai lenne tesztelni?

Figyelt kérdés

21-22.- én kellene megjönnie.

Mensi szerű görcseim vannak. Kb 4 napja szurkált a hasam. Esténként hányingerem van.

Ez lehet baba vagy csak meg fog jönni?

Korai lenne a teszt?


2016. szept. 18. 21:19
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
86%
Tényleg köszi, hogy le lettem pontozva, mert leírtam, nekem hogy volt! :) Nos akkor újra pontozhattok le, mert igaz, hogy azt leírtam, hogy 12 dpon egész jó kis második csíkom volt, de azt kihagytam, hogy 10. Dpon a facelle bizony halvány pozi lett! :D Ovuteszt+hőmérő, fájdalom+nyák szerint 100%ra tudtam az ovum(14nap a luteálisom)! És 10 nappal ovu után tényleg látszott a második csík! Sőőőt képzeljétek 2 terhességemnél is ugyanígy volt!!! Na most, attól még mert leírtam a tapasztalataimat, az nem azt jelenti, hogy más teste is ugyan így működik, és termeli hamar a hcg-t, no de sok esetben a 12 dpon(ha tuti, hogy 12) már pozitív a teszt! Ezért megpróbálni simán meglehet, max ismétel! Én ígyis-úgyis ismételtem pl... De hogy ezért miért kell lepontozni mert válaszolok egy kérdésre saját álláspont szerint?! Sok savanyú lepontozó... :D
2016. szept. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
79%

Én előre szóltam hogy te is le leszel pontozva! :D Én is pontosan tudtam az ovumat- 50 napos ciklusoknál értelemszerűen ovuteszteltem, és nem korábban volt ovum, hanem a facelle meg a clearblue hamarabb kimutatja. De ez van, igazából már most készülhetünk rá hogy az anyák már csak ilyenek... mi pár nappal korábban pozitívat teszteltünk mint ők, köpködnek ránk. Nem értem miért nem lehet elfogadni hogy tényleg kimutatja az esetek többségében a teszt 12 dpon. Na mindegy, gondolom ti vagytok azok is, akiknél esetleg ha leírnám hogy első gyereknél érzem 18. héten a mozgást (és a férjem is), azt mondjátok lehetetlen, mert az általános a 20. hét.

További szép napot mindenkinek! ;)

2016. szept. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
44%
Utolsó! Én a második babámnál már 13 hetesen éreztem a magzatmozgásokat, 15 hetesen pedig nagyon egyértelműen. Persze Ő már második baba volt és én nagyon vékony vagyok. Remélem ezért ne kapok lepontozást. :)
2016. szept. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Teljesen mensi szeri tüneteim vannak úgyhogy ebből biztos, hogy nem baba lesz. Így már nem is fogok tesztelni :(
2016. szept. 19. 19:58
 15/26 anonim ***** válasza:
11-es én örülök hogy leírtad a tapasztalataidat,mert nekem segített,ugyanis én teszteltem ma a 12. DPO-n és alig látható,inkább szellemcsíkos lett a facelle teszt,és így megerősítettél hogy ne vegyek új tesztet,szerintem is az van,hogy akinek sikeres annak már egy-két nappal látható a teszten is.Hiába minden mellébeszélés ez így van.Biztos hogy engem is lepontoznak ezért :) Úgyhogy kérdező,mivel egyszerre kell megjönni nekünk így azt gondolom ha ma vagy holnap tesztet csinálsz az ki fogja mutatni ha baba van :)
2016. szept. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Egyébként most 265ft akcióban a rossmannba a facelle teszt :)
2016. szept. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Holnap fogok tesztelni. Továbbra is görcsölök hol elmúlik hol visszajön. És fáj a derekam is. Ez normális?
2016. szept. 21. 14:20
 18/26 anonim ***** válasza:
Teljesen normális,nekem is hasonló van minden hónapban,ezért lehet baba is és menstruáció tünet is
2016. szept. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Írd meg mi lett :) drukkolok
2016. szept. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Reggel csinálok tesztet. Remélem örömhírt tudok írni.
2016. szept. 21. 17:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!