Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez vajon beágyazódás lehet?

Ez vajon beágyazódás lehet?

Figyelt kérdés
Utolsó menstruációm augusztus 27-31 között volt meg, előtte hagytam abba a gyógyszer szedését, mert kistestvért szeretnénk. Nem használtam ovu tesztet, nem mértem a hőmet, egyedül a folyásomból következtetek arra, hogy kb. 10-e környékén lehetett a peteérésem. Amikor jól esett együtt voltunk a férjemmel ( 6,8,10,13-án). Aztán most a héten csütörtökön és tegnap este meg ma tapasztaltam azt, hogy élénk piros véres nyák távozik belőlem, de csak akkor mikor wcre megyek a wc papíron, nem folyamatos mint a menstruáció és se mennyiségre, színre sem olyan. Holnap reggel megyek orvoshoz, mert csak 1 hét múlva kellene megjönnie. Ez lehet beágyazódás? Tesztet természetesen nem csináltam még, hisz 1 hetem van a menstruációig. Nem láttam értelmét. De nem értem mi ez, kisfiamnál semmi ilyen tünet nem volt, ő a gyógyszer abbahagyása utáni 2. hónapban fogant meg.

2016. szept. 18. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kevesen tudják, hogy tenylegesen mit èreznek. Semmit sem szabad biztosra venni.. muszaj lesz kivarnod a veget.

Enis ereztem mar ilyet. Baba sehol..

2016. szept. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Kb csak nemreg fejezte be a vandorlast (5-7nap)
2016. szept. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csütörtökön voltál 5. dpo-n, az nem valószínű, h beágyazódási, hacsak nem volt előbb az ovud. Dokihoz azért nem rohannék ezzel, legfeljebb ha folyamatosan jön azóta is ez a nyák. Lehet, hogy megsérült szex közben a hüvelynyálkahártyád, méhszájseb is okozhatja, de persze akár beágyazódási is lehet, itt a legtöbben pár barna, vagy rózsaszín cseppet vettek észre belőle.
2016. szept. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Negyedik terhességemben vagyok.

Egyetlen egyszer tapasztaltam ilyet, amit írsz, pont ugyanígy, amikor a negyrdikre vártunk, de nem lettem terhes akkor, rendesen megjött.

Többieknél soha semmilyen vérzésem nem volt.

2016. szept. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor a dokival lehet várok. A piros véres nyák csütörtökön volt délelőtt, pénteken semmi ,szombaton csak este, ma pedig reggel és délután. A tisztasági betéten semmi nincs, csak mikor WC-re megyek és ott a WC papíron. Ha nem erősödik megvárom a jövő hétvégét hogy megjön-e. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2016. szept. 18. 22:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia elozo terhessegemnel nekem is igy volt par napig ien nyák jott ki nemsok es inkabb barna volt aztan nemjott meg!!!
2016. szept. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy a beágyazódástól inkább barnás, mint élénk piros. Akár az is lehetett, ha Neked is ilyen sötétebb volt.. Vagy ahogy előttem írta valaki, sérülés is okozhat ilyesmit.
2016. szept. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Biztosan nem beagyazodas volt. :( Nem jött meg de terhes sem vagyok, voltam orvosnál. :(
2016. szept. 29. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!