Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteeres utani 9. napon lehet...

Peteeres utani 9. napon lehet beagyazodas? Nektek voltak tunetei a beagyazodasnak?

Figyelt kérdés
Párommal babát szeretnénk pont peteereskor es az koruli napokon voltunk egyutt. 2 nappal ezelott volt egy pici rozsaszines foltok a bugyimon bar oszinten en semmi gorcsokest nem ereztem. Ket napja viszont sokszor belenyilalt a hasamba mintha kessel szurkalnanak. Mar a parom meg is ilyedt hogy mitol lehet ez mert sosem szokott igy fajni. Egyatalan lehetseges hogy 9 napig is elhuzodna a beagyazodas? Meg amugy is van esely hogy ez azert van? A mellem mar napok ota feszul tegnap ota viszont egyre jobban. Viszont ezen kivul semmi mas tunetem nincs. Itt annyi ember irja hogy mennyi tunetei volt mikor terhes lett.. ezert is gondolom hogy biztosan nem vagyok terhes. Jovohet elejere nem varom. Nektek voltak tunetek? :)

2016. szept. 14. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálam sosem volt.

12-14 nap amugyis a folyamat,5-7nap ebbol vàndorlás

2016. szept. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 H_Vivien ***** válasza:

Hmmm. Nekem is ugyanilyen "dolgaim" vannak. Én is a 9. napon vagyok, nekem is megvan a rózsaszín dolog, nekem is tegnap óta iszonyúan feszülnek a melleim, nagyon durván, és én is hétfőre nem várom :)

Nem gondolnám, hogy bárminek is a jele lenne, ennél ahhoz több idő kell, még korai. A kisfiamnál semmi ilyenem nem volt. De egy ember sem egyforma, ahogy egy terhesség sem, úgyhogy bőven lehet, hogy Te ezt érzed. Szorítok, hogy így legyen :)

Megírod jövőhét elején, hogy megjött-e a nemvártad, hogy hogy alakul a dolog? :)

2016. szept. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet a beágyazódás tünete, de bármi másé is. Jobb, ha az ember nem keresi magán a terhestüneteket.

Én most abban a cipőban járok, hogy hétfőre várom, de nagyon...

2016. szept. 15. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
7-8-9. dpon görcsöltem és 9. dpon volt egy kis rózsaszín folyásom. A menzim már nem jött meg. :)
2016. szept. 15. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! :)

Persze megírom majd hogy mi lett a vége. De légyszi te is írd meg! :) Én szurkolok nagyon mindenkinek aki babára vágyik hogy mihamarabb sikerüljön! Majd aki szeretné írja meg hogy mi lett. Baba volt-e vagy sem! :) Bár ahogy én írtam nem hinném hogy terhes lennék már olyan sok helyen olvastam hogy ezt az anya megérzi valami akkor még is csak más. Bár nagyon szeretném, nem akarom beleélni magam. Félek a csalódástól. Itt is annyi helyen olvasom hogy beképzelték a tüneteket és nem lett baba. Én ezt nem akarom. :)

2016. szept. 15. 10:21
 6/8 anonim ***** válasza:
10. dpo-n volt egy élénk piros pötty a bugyimon. El is szontyolodtam, hogy tuti meg fog jönni most hamarabb. De mivel a pötty után semmi nem jött, kezdtem elhinni, hogy a beágyazódás lehet. Az volt ;)
2016. szept. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Kinél mi a helyzet?
2016. szept. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 H_Vivien ***** válasza:
Nekem lassan el is múlik. Vasárnap este megjött. Nálad van valami pozitív? :)
2016. szept. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!