Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a vércsoportom RH negativ...

Ha a vércsoportom RH negativ akkor tutti mütétre van szükség a méhenkivüli terhesség esetén? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Méhenkivüli terhességem van,viszont nincs életjel és doki azt javasolta,hogy várjunk egy hetet ha más probléma nincs,lehetséges,hogy magátol felszivódik.Viszont,ha RH negativ a vérem akkor mindenképp mütét kell.(Ez csak jövöhéten derül ki).Próbáltam rákeresni,hogy ez hogy is van,de nemtaláltam semmi olyan dolgot ami erre választ adna.Volt már valaki hasonló helyzetbe és ez miért van igy?Minden információ érdekel ezzel kapcsolatba.
2010. ápr. 23. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj másik orvossal.Méhenkivüli terhességnél mindenképpen mütét kell akármilyen is a vércsoportod.
2010. ápr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha rh- vagy, akkor anti-D injekciót fogsz kapni, ami megakadályozza, hogy a következő babánál ellenanyagot termeljen a szervezeted. Ezt szülés és bármilyen vetélés után megkapod.
2010. ápr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!