Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13 dpon reggel x epil halvány...

13 dpon reggel x epil halvány pozi, Délután szintén halvány + x epil,14 dpon digi clearblue nega. Járt valaki így és később lett +?

Figyelt kérdés

2016. szept. 21. 06:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Elvileg lehetséges hogy a clearblue még nega, az csak akkor mutat pozit ha tuti biztossan terhes vagy. Nagyon halvány alig látható csíkoknál még negát mutat. De biztos hogy jol számolod a napokat? Nekem a dpo 14 en már nagyon erős volt, persze kulonbozőek vagyunk.

Csinálj képet az x epirol és megnézzuk!

2016. szept. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudok képet, a telom nem tud jó közelit..elvileg 14 napja volt inszem , szerintem az x epil volt becsapós ( mondjuk 2x?) a cb eddig mindig jól mutatta hogy nincs baba
2016. szept. 21. 06:58
 3/10 anonim ***** válasza:

En 11 dpo-n hasznaltam clearblue digit, mert aznap reggel egy sima teszt nagyon halvany pozitiv lett. Annyira halvany volt, hogy nem igazan hittem el, ezert vettem meg a clearbluet. Es nekem pozitiv lett.


Szerintem most csak annyit tehetsz, hogy varsz 2-3 napot es ha nem jon meg a mensid, akkor ismetelj barmilyen teszttel. Annyi kesesnel mar mindegyik kimutatna egyertelmuen.

2016. szept. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na most délben extra halvány facell de látható teszt kb. 5.ik pisiből..10 percen belül, most akkor gondolom várják egy pár napot
2016. szept. 21. 13:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Én mindenképp várnék és holnap utáni reggeli elsőből tesztelnék!
2016. szept. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csütörtökön reggel pozitív lett a facelle, tök jól látható de péntek reggel facelle nagyon nagyon halványan pozi ma romed tesz negatív, gondolom ha volt is valami már nincs...azért hétfőn még csinálok egy facelle tesztet..de már nem sok reményem van..
2016. szept. 24. 08:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Elindulhatott de nem sikerult a pici eletnek jol beagyazodnia... :( Sajnalom. Elozo ciklusban nekem is ilyen volt. Pozitiv de halvanyodo tesztek majd vegul mensi. :( Minden jot kivanok Neked a jovore nezve!
2016. szept. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, viszont kívánom! 😊
2016. szept. 24. 18:15
 9/10 A kérdező kommentje:
Ma megjött, folyt köv!
2016. szept. 26. 19:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Uj honap, uj remeny!
2016. szept. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!