Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt a ciklus...

Ovulációs teszt a ciklus végén, jóstesztként reggel halvány csík, délután semmi, masnap reggel ismét halvány csík?

Figyelt kérdés

Zehán a 10. És 11. Dpo n reggeli ovu teszt halványan ott volt a 2. Csík, délután semmi.

Ez babát jelölhet, vagy lh? És ha lh, akkor délután nem erősebbnek kellene lennie? Köszi előre is a válaszokat.


2016. máj. 26. 09:49
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]


Itt egy görbe is :)

2016. máj. 26. 09:50
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, nem lehet tudni, legyél türelmes. Nekem ilyen körül full pozitív volt az lh teszt amikor terhes voltam. Igaz csak egyet csináltam. De nem mindenkinek van így, van akinek nem reagál rá az lh teszt. Az hogy halvány semmit nem jelent. Minden jót neked!
2016. máj. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amikor láttam h vannak akik ezzel kiserletezgetnek nyomtam egy lh tesztet menzesz elott két nappal es majdnem pozitiv volt

Úgy h nem voltam terhes

Amikor terhes voltam teljesen negativ volt

Nem hiszek ebben mindnekinek máshogyan alakul

2016. máj. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy egyiket sem.

En ket honapban is kiprobaltam, hogy mensi elott 4-5 nappal mindig elso

Vizeletbol teszteltrm ovuteszttel es nekem is volt 2. csik, erosodott is picit (de nekem nagyon eros soha nem lett).

Nem voltam terhes.

De az lh az egesz ciklus soran jelen van kisebb-nagyobb mertekben, de csak ovu elott kiugroan magas a mennyisege.

2016. máj. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát először is, köszi, hogy válaszoltatok :)

Nem tudom, miért lett az a kettő reggeli pozitív, és a délutániak miért negák... :S

Viszont azt tudom, hogy az 5. 8. és a 11. (ma) dpo-n is találkoztam barnázással, és derékfájással. Ám a mellfájdalmam múlik :(

2016. máj. 26. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!