Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt napján negatív teszt....

Nemvárt napján negatív teszt. Volt valaki így terhes? Többi lent.

Figyelt kérdés
Beágyazódási vérzésem volt egy héttel ezelőtt, pár csepp rózsaszín folyás, soha életemben nem láttam ilyet ezelőtt, és semmilyen pecsételő vérzésem nem szokott lenni. A melleim iszonyúan elkezdtek fájni tegnap, eddig csak egy minimális mellfájdalmat éreztem menzesz előtt, most a ruha is zavar, ha a mellemhez ér. Ilyen tünetek mellett azt hittem pozitív lesz a teszt. Hozzám képest erős menstruációs görcseim is vannak, kb. 3 napja, de nem jön meg.
2016. szept. 22. 08:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Varj egy hetet, aztan teszelj ujra. Addig barmi lehet.
2016. szept. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1 hetet? Elvileg ma kellene kimutatnia, nekem meg egy halom eü. problémám van, ami befolyásolhatja a terhességet.
2016. szept. 22. 08:38
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy,mert élő terhesség a 6.hét végétől van,ergo bármi bajod van,a doki nem állapit meg élő terhességet még több,mint két hétig.

Várj két napot még és reggel tesztelj.

Nem lehet tudni beágyazódás volt e az,hisz nem is tudod terhes vagy e.

2016. szept. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Valóban nem tudhatom, milyen vérzés volt, de az mindenképpen érdekes, hogy 20 évig soha nem történt ilyen, csak most.
2016. szept. 22. 08:43
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha a beàgyszódádi vérzés egy hete volt, akkor most pozitív teszted kellene, hogy legyen.

Persze, attól még lehetsz terhes. Nem lehet, hogy az a vérzés ovus vérzés volt?

Mindenesetre drukkolok! Tesztelj majd még két nap múlva, és írd meg, mi volt!

2016. szept. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem, ovus vérzésem sem volt soha, csak a normál menzesz, az is mindig rendszeresen megjön.
2016. szept. 22. 09:16
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Abban igaza van az egyik előttem válaszolónak, hogy ha 1 hete volt a beágyazódási vérzés (ami elvileg beágyazódás után jön elő) akkor már régen mutatnia kéne a tesztnek! Mivel beágyazódás után 2-3 nap múlva éri el a megfelelő HCG szintet a vizelet. Pedeig önmagában lehetne a nemvárt napján nega teszt, de így nem illik a képbe az 1 héttel ezelőtti feltételezett beágyazódási vérzés. Ennek ellenére drukkolok!
2016. szept. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Nekem csütörtökön kellett volna megjönnie, de csak a rákövetkező keddi teszten lehetett látni a halvány csíkot, előtte semmi :)
2016. szept. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8 Furcsa, hogy neked ilyen későn lett 2 csík. Gratulálok! Mivel nekem viszonylag minden pontosan szokott müködni, ovum 8.-án kellett legyen, a megszokott jelek szerint. Hát nem tudom, de most vagyok 14 nappal ovu után és lehet, hogy tényleg már pozit kellene mutatnia. Nálad később lehetett az ovu.
2016. szept. 22. 15:00
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát megjött, legalább pontos ciklusom van, ennek is lehet örülni.
2016. szept. 22. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!