Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatokra lennék kiváncs...

Tapasztalatokra lennék kiváncsi, volt valakinek ilyen a hőgörbéje? (ma van a 48 CN és a 13 DPO, késői peteérés, negatív tesztek). És mégis terhes volt?

Figyelt kérdés

2 éve próbálkozunk, idei évben 26-36 naposak a ciklusaim. Múlt hónapban volt egy halvány pozi tesztem 20. DPO-n jött meg, orvos szerint spontán vetélés és most meg ez van, nagyon csúnya hőgörbe. Az elején még csináltam OVU teszteket de sehol nem volt pozi, arra gondoltam, hogy ebbe a hónapba nem lesz pete érésem aztán a program behúzta a 35.CN-on. Tünetek teljesen mások mint a múlt hónapban, most nem feszül a mell csak a mellbimbó nőtt meg a duplájára, pár napja amikor én a beágyazódásra gondoltam 4 napig reggeli sőt esti hányinger, 4 napja folyamatosan fel vagyok puffadva és 5-6xszor eszem egy nap, eddig jo ha 3x ettem.

Tisztába vagyok vele sőt jártam is már úgy h csak beképzeltem a tüneteket de olyan bosszantó, hogy 2 éve nem sikerül, hozzáteszem minden vizsgálaton túl vagyunk, műtétem is volt és az orvos azt mondta minden rendbe. Azota munkahelyet váltottam, kiegyensúlyozott életet élek, abszult nem stresszes és mégse akar összejönni, aki hasonló cipőbe jár az megérti.

[link]



2016. szept. 3. 08:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos szó nincs 13. Dpo-ról, ez totál anovus ciklus, nem volt repedésed, nincs semmi hőemelkedés, mindegy, a gép húzott-e be valamit.
2016. szept. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

1# vagyok, amúgy persze, nekem is volt ilyen görbém, ahol nem volt ovu. Ebben a ciklusban volt lapar műtétem, nem volt ovuláció, a hőből is látszik, gyógyszerrel hoztuk meg a vérzést, mert nem lett volna tovább várogatni, hogy magától megjöjjön.


Nekem kellett a stimuláció a teherbeeséshez. (Closty)


[link]

2016. szept. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ez nekem is eszembe jutott még egy hete de mikor behúzta a progi elkezdtem reménykedni... Pedig az utolsó mensi első napjától iszom a cickafark meg a palástfüvet, lehet rám rossz hatással volt. (Azért kezdtem el inni mert az orvosom a műtét után 3 mensi időt adott ha addig nem esem teherbe gyógyszeres kezelés. Az eddigi középidős UH-on mindog pici volt a petesejt kb 13-15 mm, ezért gondoltam, hogy elkezdem inni ezeket a csoda teákat hátha gyógyszerek nélkül is sikerül).
2016. szept. 3. 09:00
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat Kedves Első :) úgy néz ki rám is gyógyszeres kezelés vár. Neked miért kellett szedned? Mennyi idő után sikerült a teherbe edés?
2016. szept. 3. 09:04
 5/18 anonim ***** válasza:

1# vagyok még mindig. :) A teákkal én is próbálkoztam, semmit nem használnak, ha az az ok, ami miatt nincs peteérés nincs helyrerakva. Egyébként úgy kellene inni, hogy ovuig cickafark, ha megvan a hőemelkedés, akkor palástfűre váltani. Párhuzamosan nem jó őket inni, mert teljesen másra vannak.


Nekem van egy pici pajzsmirigy alulműködésem és IR-es vagyok. Előbbire Letroxot, utóbbira metformint szedek és diétázom. Fogynom is kellett sokat, az is sokat segített a teherbeesésben. Kb. két év kellett, míg rendeződött a súlyom és jók lettek az értékeim. De a peteérésem még így is gyenge lett, ezért kellett még a stimulálás. Az már így elég volt a babához.

2016. szept. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Kb a 15.napig ittam az egyiket utána meg a másik teát, nem felváltva napi szinten ;)

Akkor te is megküzdöttél vele. Pedig nekem az orvosom azt mondta h a 15mm tüsző elegendő, viszont ha azt nézem h a múlt hónapba 5.héten elment már egy embrió ebbe a hónapba meg csak simán nincs tüszőrepedés lehet a következőbe összejön :)

Nekem is laparom volt, meg átjárhatóságim, de semmit nem talált az orvosom...

Belinkelem az előző havi hőmet :) remélem a köv hónapba ugyan ilyen lesz csak soook soook pozitiv tesztel.

[link]

2016. szept. 3. 09:27
 7/18 anonim ***** válasza:

Ez egy anovus ciklus.

Nekem is ilyenek voltak csak rövidebbek.Closty hozta meg nekem is a sikert már 3x 😊

2016. szept. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Kedves 7. Köszönöm a hozzászóllásodat :) és gratula az eredményeidhez :)
2016. szept. 3. 10:15
 9/18 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is volt két korai vetélésem, az egyiknél kellett műszeres befejezés is. Mindkét esetben a következő két ciklusom teljes káosz volt, olyan volt a görbém mint a tiéd. Utána helyre állt. Szerintem neked is ez a rövidke terhesség zavart be. Teát inkább ne igyál, nagy lutri kinek válik be és kinek nem. Akinek nem, sajnos annak jó hosszú időre be is zavarhat.

A legjobbakat neked!

2016. szept. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Kedves 9-es, köszi a válaszodat :) majd meglátjuk mi lesz mert azóta se jött meg viszont 5-6 napja folyamatosan 37-37,3 között van a hőm reggel ébredéskor.
2016. szept. 5. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!