Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » El vagyok teljesen szomorodva....

El vagyok teljesen szomorodva. Utolso menstruaciom 09. 09. -en volt es csak ma delutan tudtunk eggyuttlenni vagyis 15 napon. Sajnos a ferjem kulfoldon dolgozik igy nem tudtunk elobb. Vagy van meg remeny?

Figyelt kérdés
2016. szept. 23. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Remény mindig van. De ezen mi mit tudunk segíteni? Mire jó ez a kérdés? Ez nem a pszichológusod magánrendelője.
2016. szept. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Remeny mindig van :) ha jönni akar a baba jönni is fog..
2016. szept. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Akár a menzesz elötti vagy alatti aktudból is lehet baba, füleg, ha nem görcsöltök rá, hanem intenzíven élvezitek a szexet, ugyanis maga az orgazmus sok esetben kiváltja a tüszörepedést - feltéve, hogy nem erösvel gyerekre koncentrátok, hanem a szexre meg a másikra!!!!
2016. szept. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
55%

1. Ahogy előttem írták: van, akinek menstruáció alatt sikerül teherbe esnie. Valamennyi esély mindig van.

2. Ha 9-én jött meg (nem 0., hanem 1. nap, ugye), akkor ma, akárhogy számolom, a 14. ciklusnapon vagy. Egy nagykönyv szerinti 28 napos ciklusnál a 15. napon van ovu, vagyis ma délután a lehető legtökéletesebb alkalom volt, feltéve, hogy pont holnap fogsz ovulálni.

2016. szept. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Mi a francnak nektek gyerek,ha nem is együtt éltek a hétköznapokat???
2016. szept. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

Utolso szegyelld magad!

Nekem 14.napon van a peteeresem,de akkor ugy gorcsolok h neha fajdcsillapito kell.Kerdeztem a dokit h h tudnek aznap szexelni,megnyugtatott h masnap is tokeletes...

2016. szept. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4-essel egyetértek. Lehet hogy már ott a baba a pocidban ,te meg szomorkodsz??Vidám legyél mert rz az energia itatódik át a szervezetedben
2016. szept. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!