Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párnapja késik a menzim...

Párnapja késik a menzim kb4napja. Már görcsölgettem ilyenkor mindig megjön még ha megvagyok fázva is. melleim majd le szakad szédülök hányingeremvan. Csak megfázás lehet?

Figyelt kérdés
mindjárt megjön érzés mintha minden pillanatban megjönne,melleim majd le szakadnak.az a bibi sürü fehár folyásom van és nagyon ritkán viszketek.ettöl elmaradhat a menzi?a hasam mint egy lufi és néha megszédülök.Tudnátok valami konkrétat mondani amitöl kiderül tényleg terhes vagyok vagy csak a megfázástöl maradt el?köszi
2008. okt. 2. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat ezek nem megfazasos tunetek. Es ha mar 4 napja kesik, akkor nyugodtan tesztelj egyet.
2008. okt. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már a menzi elött volt fehér folyásom ugy két napja elkezdett viszketni 1szer bekentem canestennel és azöta jo..ha gombám van elmaradhat töle a menzi?nagyon fáj alul a hasam derekam..de ha terhes is vagyok csak 2hetis lehetek már most produkálhatom a tüneteket?
2008. okt. 2. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem is voltak már ekkor tünetek,de nekem sajna el is ment:-((Vigyázz magadra,remélem nálad minden ok.De miért nem tesztelsz???
2008. okt. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy kismedence gyullasasod legyen. Bar akkor sokat kellene pipilned is. Amugy a gombatol nem hinnem, hogy kimarad a mensi. A hasad egyebkent feszulhet akkor is, ha csak 2 hetes terhes vagy. En meg mindig azt mondom, hogy csinalj egy tesztet, es annak megfeleloen keresd fel a dokit. Jobbulast!
2008. okt. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!