Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utoljára Szeptember 09. -én...

Utoljára Szeptember 09. -én 10. -én voltam együtt a párommal,9. -én volt peteérésem,10. -én volt Ovum. Babát szeretnék, viszont a tesztek negatívak, van még esély?

Figyelt kérdés
Szeptember 24. -ére nemvártam. Csináltam 25. -én és 26. -án reggeli vizeletből tesztet. De sajnos negatív lett mind a kettő. Szerintetek van még remény? (Orvosnál Szept.19. -én voltam, és nincs cisztám, mindent rendben talált)
2016. szept. 26. 10:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szia! Nem bírtam várni, így ma elmentem orvoshoz, nem vagyok terhes, a tesztek is folyamatosan negatívak. Valószínű a gyógyszer abbahagyása okoz egy kis kavarodást azt mondta a doki. Volt hónap közepén 15-20 között egy kis vérezgetés de közel sem mondanám menstruációnak, de lehet csak ennyi volt a gyógyszer megvonása miatt. Úgyhogy folytatjuk tovább apukával a dolgot, amikor csak lehetőségünk van rá. ;) Írj majd hogy mi lett neked az eredmény. Drukkolok hogy pozitív legyen a teszted.
2016. szept. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Szia! Sajnálom,hogy most nem jött össze,de bár tudod hogy nincs most baba és mem stresszelsz rajta! Szurkolok hogy a következő próbálkozásotok sikeres legyen.

Én ma reggel teszteltem volna,de nem tettem mert tegnap délután pecsételő vérzés jelentkezett. 😢😦A mai napon is egy minimális volt..Nem tudom hova tenni a dolgot..Így már nem hinném hogy baba lenne a dologba..de majd csinálok tesztet ha már nem lesz pecsételés.

Köszönöm hogy írtál.

Még jelentkezek ha van valami friss infó.

Szép estét!

2016. szept. 28. 20:39
 13/21 A kérdező kommentje:

Szia!

Ma reggel csináltam tesztet (x-epil mártogatós),negatív lett. :( Szerintem most nekünk sem jött össze.

2016. szept. 29. 11:03
 14/21 anonim ***** válasza:
Sajnálom. :( De fel a fejjel, sikerülni fog mikor itt az ideje én próbálok így hozzá állni. Ildi
2016. szept. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedvességed!!Nektek is szurkolok! Minden jót kívánok 😊
2016. szept. 29. 21:44
 16/21 anonim ***** válasza:
Nekem ma megjött aminek nagyon örülök, hisz augusztusban hagytam abba a gyógyszert. Most már legalább igazi "tiszta" ciklusom lesz. Veled azóta mi a helyzet?
2016. okt. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Szia! ☺

Hát szombaton meg vasarnap volt peteresem mind a ket nap egyutt voltunk a parommal.😊 most varakozo allaspontban vagyok.két héten belül kiderul.legkesobb harom,hogy ez most ossze jott e . Nem stresszelek ra 😊 irok hogy mi lett az eredmeny 😊

2016. okt. 10. 23:08
 18/21 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a helyzet azóta nálatok? Nálunk még nem sikerült azóta.
2016. nov. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Szia!

Mi azóta leálltunk a baba témáról..

Elkezdtem szervezni az esküvőnket ami július 08.-án lesz..

Már szinte minden meg van.😊

Viszont......

Már két napja késik..(véletlen volt egy alkalom....amikor...)

És most kicsit fèlek...

Sajnálom hogy nálatok mèg nem jött össze..😦

Szurkolok nektek!!!!

2016. dec. 19. 18:21
 20/21 A kérdező kommentje:
Szia! Ma este teszteltem és terhes vagyok. 😊 holnap reggel megyek 8 ra orvoshoz.
2016. dec. 22. 18:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!