Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pco m van. Clostis honap ....

Pco m van. Clostis honap . Adnátok némi infót?

Figyelt kérdés
11.ciklus napon kell mennem ultrahangra 5x2 closti után . Már lesz érett tüszö? Ha igen kapok tüszö repesztöt? Ha kapok utánna mikor kell együtt lenni? Köszi a segítséget :)
2016. szept. 26. 16:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Én csak Clostyhoz sose kaptam repesztőt, csak szuris stimulációhoz. A 11. napon még valószínűleg nem lesz teljesen érett tüsző, csak látszik, hogy lett-e domináns, ami pár napon belül repedhet. 10. naptól kétnaponta együtt kell lenni, így teljesen mindegy, hogy mikor reped. Ezt a dokim mondta a szuris ciklusban, terhes is lettem, de sajnos később elvetéltem. Utána simán Clostyval estem teherbe az első próbálkozós ciklusban, akkor sem volt repesztő, csak követtük a múltkor bevált kétnaponkénti szexet.


Sok sikert! :)

2016. szept. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!