Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jézus Mária 17 évesen teherbee...

Jézus Mária 17 évesen teherbeestem el montam már a barátomnak. Ezt valahogy el kéne mondjuk az ő szüleinekés az enyémeknek. Adnátok hogy közöjük velük? Olyanokat amivel mindketten túl éljük a haragjukat. Normális válaszokat!

Figyelt kérdés
2016. febr. 1. 01:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Legyen meg a kész terv a jövőre. Úgy álljatok eléjük, hogy tudjátok, mit akartok: abortusz, vagy megtartani a gyereket. Ha a megtartás a döntés, akkor legyen meg az "őt éves terv": hol akartok élni, hogyan fogjátok eltartani a gyereket és magatokat, mi lesz a tovabbtanulassal
2016. febr. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
36%
A barátod mennyi idős?Dolgozik vagy tanul?Szülőknél lakik?Nem hiszem el, hogy megkezdi valaki a sexet és nincs pénze a védekezésre.Ezt nevezik felelőtlen viselkedésnek.Többé ne higgyj a fiúknak, inkább védekezz!
2016. febr. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
Nincs ebben semmi rossz.Megesett ez már mással is.Baleset volt.Anyádnak mond meg, de gyorsan.Ígértesd meg vele,előre, hogy nem fog kiabálni és bántani, akkor mondasz valamit.(Anya véletlen volt.. segíts nekem, Kísérj el oda, ahova kell.)
2016. febr. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
38%

Normális válaszokat????

Normális,értelmes kérdéseket!!!! Magyar helyesírással!!!

Jézus mária!

Kinyitod a szád és elmondod! De gondolom erre még nem gondoltál...

Vagy megvárod míg a növekvő hasadra anyádék rákérdeznek!

2016. febr. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
57%

2!


Hol szerepel egészen pontosan a kérdésben, hogy nem volt pénze vedekezesre?

2016. febr. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%

Majd mindjart jon a kiszakadt gumi sztori...


Legyél most is felnőtt!

2016. febr. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
54%
nem,nem! valószínűleg kiszakadt a gumi, és éppen fosós volt emiatt még a tabletta sem védett! :D
2016. febr. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Én ennyit mondanék : jezus Mária teherbe estem anya segits. Aztán majd jön aminek jonnie kell. Itt senki sem jós hogy előre lásson és mindenki máshogy adná elő a sztorit. Ennyi....ha dugni tudtatok vallaljatok a felelősséget is!!!!!
2016. febr. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Tök mindegy hogyan jött össze h terhes lett a csaj! Nem ez a lényeg most már. Arra hallgass aki azt írta h legyen meg az "5éves terv".
2016. febr. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
35%
Hopsz....ez lemeradt...Anyu vegyél nekem egy helyesírási szótárt. .......vagy irass be iskolába. ....
2016. febr. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!