Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki esett már teherbe a...

Valaki esett már teherbe a megszakításos módszerrel?

Figyelt kérdés
Sajnos nem hallottam a környezetemben ilyenröl, pedig itt sokan ezzel rémísztgetnek...

2016. szept. 27. 11:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Elég sokan.

Barátnőmnek 3 évig "bevált", aztán terhes lett.


Ez olyan orosz rulett. Lehet, sokáig elkerülöd, de egyszer betalál...

2016. szept. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
67%
Rengetegen. Nem hiszem amugy, hogy ezt kell alkalmazni annak, aki gyereket szeretne.
2016. szept. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Ilyen is van. De az ismerosom konkretan akkor lett terhes megszakitassal, amikor elvesztette a szuzesseget

2016. szept. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Tisztázzuk: ez csak egy kérdés, nem vonatkozik rám semmilyen tekintetben. Csak kíváncsi vagyok, itt olvasgattam GYK-n ezzel kapcsolatban és érdekel, hogy van-e rá élö példa.
2016. szept. 27. 11:09
 5/25 A kérdező kommentje:
3-as köszi, kb. ilyenekre gondoltam
2016. szept. 27. 11:11
 6/25 anonim ***** válasza:
75%

Pedig sokan ezzel remisztgetnek.


Ez nem egy horror. Ez a valosag. Mit hittel, nem igaz?

2016. szept. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Itt alszik mellettem!
2016. szept. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon sokan..-főleg azért mert ez nem védekezés..!!
2016. szept. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg nem védekezés, ez tény. Csak kevés az olyan ember aki bevallja, hogy így lett a gyerköc. Tisztelet a kivételnek persze!
2016. szept. 27. 11:41
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer alkalmaztuk, rá három hétre pozitívat teszteltem. Nem estünk kétségbe, már letettem a tablettát, csak még vártunk volna egy-két hónapot, amíg kiürül. Hát kiürült hamarabb. :)

És hangsúlyozom, hogy nem rendszeresen csináltuk, mindössze egy alkalommal! Mi sem hittük, hogy így teherbe eshetek.


Barátnőm is babát vár. Náluk a megszakítást még egy esemény utáni tabletta is követte, biztos ami biztos. Aztán várta, hogy majd megjön, de mondta a doki, hogy felborulhat a hormonháztartása. Úgyhogy mire leesett neki a tantusz, hogy terhes, már 11 hetes volt. Nem volt kérdés, hogy meg fog születni. De már nem bánják.


Anyósomék is így "védekeztek", hát nem lehet apósnak valami nagy önuralma, mert két gyereket terveztek, de öt gyerek van.


Egyébként évente 33 ezer abortuszt hajtanak végre, plusz a nem tervezett, de megszületett gyerekek: valahogy mégis sikerül ennyi nőnek teherbe esnie, és kétlem, hogy megszakítással nem csúszik be, de tabletta és gumi mellett fogant minden második gyerek. :(

2016. szept. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!