Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki esett már teherbe a...

Valaki esett már teherbe a megszakításos módszerrel?

Figyelt kérdés
Sajnos nem hallottam a környezetemben ilyenröl, pedig itt sokan ezzel rémísztgetnek...

2016. szept. 27. 11:02
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm, és egyetértek
2016. szept. 27. 11:53
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyámtól tudom, hogy ő velem így esett teherbe. Bátyám születése után kapott fogamzásgátlót, amit nem tudott szedni, rosszul volt tőle. Maradt a megszakítás. Azt mondja teljesen biztos benne, hogy időben megszakították. Aztán a bátyám 4 hónapos korában terhes lett velem. Sírva fakadt. Így lettem én :)
2016. szept. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Tavaly megszakításos védekezés mellett estem teherbe, úgy, hogy még ki is hagytuk a középidős "kritikus" napokat...
2016. szept. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Sokat olvasgattam én is ezzel kapcsolatban,de én komolyan nem hittem el,hogy létezik》olyan,hogy ahol bőven időben kiveszik,kerülik a "kritikus" napokat,mégis teherbe esik valaki!😀 Biológiailag azt mondják az előváladékban NORMÁL esetben nincs sperma.Meg azt is írják akkor nagyobb az esély az előváladéknál,ha több aktus van egymás után.

Na mostmár én sem tudom mit higyjek,ha ennyien lettek terhesek így...Nálunk nem fordult elő megszakítással terhesség..

2016. szept. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
14-es én is így gondoltam, hogy lehetetlen ha a férfi tényleg tusja mit csinál. De látom a sok ellenpéldát. Így hihetöbb a dolog.
2016. szept. 27. 15:19
 16/25 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy tudja a ferfi, mit csinal??? Nehogy azt akarjatok sugallni, hogy ezen mulik.
2016. szept. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Barátnőm kétszer is
2016. szept. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Szerintem ahol megszakítással vannak együtt,az két ember döntése,uh nem csak ezen múlik.Csak hát valahogy odakerülnek a kisfickók,ahová kell...😊Szóval vagy tényleg az előváladék,ami tartalmazHAT spermát valami oknál fogva,vagy az izgalom hatására nem veszi észre,hogy az eleje bement,tehát nem időben húzza ki,vagy észrevette,de nem szól...Mi lehet még az ok?!A nő magán tartja a pasit?!

14#

2016. szept. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Természetesen nem csak a férfin múlik,de a nagy része mégis. Egy nő nem tudhatja mikor kell " kikapni"
2016. szept. 27. 17:59
 20/25 anonim ***** válasza:

Most a sárga földig leszek pontozva, de én sosem lettem így terhes 12 év alatt.

Két gyerekünk van, de őket terveztük.

Ha jönne a harmadik, megtartanánk, de tudatosan nem próbálkozunk (megszakítjuk).

2016. szept. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!