Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görbeszakértők volt mär...

Görbeszakértők volt mär peteérésem?

Figyelt kérdés
[link]
2016. szept. 28. 06:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha jól látom igen volt és jó helyre húzta be a vonalat.. de biztató hogy fent van a hőd.. Ha késik a menzid csinálj egy tesztet. Drukkolok
2016. szept. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen. 3 eve varjuk a babat eddig remenytelenul....
2016. szept. 28. 10:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet, hogy volt már, de én nem oda tenném, ahova behúzta a vonalat, hanem a 16. ciklusnapra.


12. napon látott még érett tüszőt a nőgyógyász?

2016. szept. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

megmondom őszintén, nekem a 2-,5 tizedes emelkedések nem tűnnek túl meggyőzőnek.

valóban, ha most tovább emelkedik, akkor 16. napon lehetett, de a 10. napi nem túl valószínű.

de ne legyen igazam :)

2016. szept. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat. Az az igazsaf hogy a dr no annyit mondott hogy tele vagyok folyadekkal es lat vmit nagyon hatul. Elkuldott efy mehtukrozesre. Jivo heten kell majd mennem. Igy nem tudom hogy mi volt amit latott. Neme volt bobeszedu. Inkabb erdekesnek mondanam. Pedig azert mentem hogy segitseg a teherbeesesben.
2016. szept. 28. 14:44
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja es plusz aznap reggel es masnap reggel eros verzesem volt. De csak delelott. Du ra megszunt azota sincs semmi....
2016. szept. 28. 14:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ilyen szótlan volt a doktornő. Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem ez az erős vérzés ciklus közepén nem jó jel. Nekem akkor volt, mikor abbahagytam a fogamzás gátlót, és egy-két hónapig össze vissza vérezgettem. De nekem a vérzéskor sosem volt peteérésem, pedig más doki is ráfogta, hogy ovulációs vérzés. Persze, csak éppen az uh nem erősítette meg.


Szorítok Neked, 3 év hosszú idő.:( Én még "csak" kettő éve várom a csodánkat.


A méhtükrözésen biztos sok minden ki fog majd derülni! Nem tudom milyen eljárással csinálják Neked, nekem most volt hsg-m, ami laparnak indult, de végülis hsg lett belőle. Diagnosztikai volt. Mivel minden rendben volt, megkezdjük a stimulációt. Neked nincs egy olyan dokid, akivel egy megadott protokoll szerint haladtok a meddőségi kivizsgálások kapcsán?

2016. szept. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A heten fogok felhivni egy orvost aki meddoseggel foglalkozik. De eloszor ezt a viszgalatot szeretnem elintezni. Utana megyunk tovabb mindenkeppen. Szurkolon nektek is h sineruljon mielobb a baba. Nagyon rossz erzes ez hogy nem akar jonni. Mar nagyon neki vagyok keseredve. De meg nem adom fel.
2016. szept. 29. 13:49
 9/9 anonim ***** válasza:
kitartást! mi is már 3 éve küszködünk:( a család nem akarja megérteni, szerintük tul görcsöljük de szerintem nem ehet tul görcsölni hanem küzdeni kell és mindent megtenni amit csak lehet és a saját érdekünket kell szemelőtt tartani!
2016. szept. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!