Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom hogy terhes vagyok...

Tasi Andrea kérdése:

Nem tudom hogy terhes vagyok e mert vedtem egy tesztet megcsináltam este és halványan látszot a második csik kell egy másat csinálni azt jobb ha reggel csinálom meg? Bevalom még csak 16 multam a párommal lakom.

Figyelt kérdés
Hormonos is vagyok 1 évig szedtem rá gyogyszert. Reggelente szédülõk a mellem fáj megvan duzadva ojan mintha belene gyuladva meleg. Nem tudom tanácsokat várok remélem kapok.
2016. szept. 28. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
A halvány csìk is csìk! Késik már a nenstruációd?
2016. szept. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elèg valoszinu igen.
2016. szept. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha halvány is pozitív... Ha raksz fel róla képet megnézzük neked..
2016. szept. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
16 evesen mit keresel egy pasinal? Rendszeres nemi elet, 0 tudas. Fogadjunk, terhes vagy...
2016. szept. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Kapsz! Bocsi de az első: helyesírás!!!! Mi az, hogy vedtél? A többit inkább hagyjuk, biztos az okos telefon nem jól írja...

2. Ha késik, csinálj egy tesztet, nos ha pozitív majd keress fel egy nőgyógyászt! Ennyire egyszerű a képlet!:)

Semmi közöm hozzá, de 16 évesen manussal lakni.... 😬

2016. szept. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha 16 eves vagy akkor keresd fel az ovonodet. Vele beszeld meg......
2016. szept. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Csinálj reggel is. Egy tesztet.. De ha az a halvány csík rózsaszín volt akkor az pozitívat jelent ami meg azt hogy terhes vagy! Nem tudom hogy akartok e babát de 16 évesen kétlem hogy tervezed.. Szóval ha nem akartok gyereket miért nem védekeztek Normálisan?
2016. szept. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Huha,a helyesírást elsőben tanítják...
2016. szept. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem esélyes a terhesség.Oh,én 16 évesekkel találkoztam már ambulancián,mikor méhen kívüli gyanúval bent tartották.A csaj azt mondta 16 évesen,hogy már 1 éve próbálkoztak.:o Jah,igen?!
2016. szept. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!